Popüler Konu Biz Bize

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
O film de eski versiyonu harbi suan komik geliyor ama ozaman ben de cok korkmustum. Ben paranormal aktivitiy i esimle seyrederken son sahnede adamin kucagina atlamisim korkudan o da cigligi basip korkmustu korkunca da sinirlendi seyretme sunlari diye. Gunlerce etkisinde kaldim uyuyamadim
Ay ay ayyyyy neden dedin o filmi şimdi. :63: :olamaz:görmedim görmedim yok öyle bişey yazmadı :byby:

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Vay be başka yerde okusam ulan yarısı da atmasyon bunun diyip tırsmamın bu şekilde üstesinden geliridm ama sağlam oldu bu :159:
Ben de hiç tanık olmadim duymadim böyle .baska biri anlatsa bende yarisini salliyor derdim ama aus olunca is baska.lan yoksa ausun hesabi baska biri ele ğeçirmesin :dua::57:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Hellllöööööö geldim ama geri gidip uyuyacağım 2 gündür dünyayı dar etti alina kuş bana düştü öğrenme kulesi den 1 karış yerden ama sanırım ayağını incitti hala yürüyemiyor bi de korkuyor adanaya geldik uyuttum ahaliyi şimdi Az uyuyayım da gece nöbet başlarsa yorgun olmayayım
Gelicem özellikle ausu merak ediyorum muhakkak gelicem

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Hellllöööööö geldim ama geri gidip uyuyacağım 2 gündür dünyayı dar etti alina kuş bana düştü öğrenme kulesi den 1 karış yerden ama sanırım ayağını incitti hala yürüyemiyor bi de korkuyor adanaya geldik uyuttum ahaliyi şimdi Az uyuyayım da gece nöbet başlarsa yorgun olmayayım
Gelicem özellikle ausu merak ediyorum muhakkak gelicem
Haydaaa millet korkudan gelemiyor meraktan da çatliyor bu da uykudan bahsediyor piiiiii:70::70:uyan laaaa gel gel fragmana bak

Üst Alt