Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Hellllöööööö geldim ama geri gidip uyuyacağım 2 gündür dünyayı dar etti alina kuş bana düştü öğrenme kulesi den 1 karış yerden ama sanırım ayağını incitti hala yürüyemiyor bi de korkuyor adanaya geldik uyuttum ahaliyi şimdi Az uyuyayım da gece nöbet başlarsa yorgun olmayayım
Gelicem özellikle ausu merak ediyorum muhakkak gelicem
Çok geçmiş olsun alinacığımıza

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Hellllöööööö geldim ama geri gidip uyuyacağım 2 gündür dünyayı dar etti alina kuş bana düştü öğrenme kulesi den 1 karış yerden ama sanırım ayağını incitti hala yürüyemiyor bi de korkuyor adanaya geldik uyuttum ahaliyi şimdi Az uyuyayım da gece nöbet başlarsa yorgun olmayayım
Gelicem özellikle ausu merak ediyorum muhakkak gelicem
Alina uf mu gecmis olsun

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Üni de 4 kız kaliyorduk evde bi gün korku filmine bakalim dedik bi odadayiz çok sessiz bi film çit yok hiç.sonra filmdeki korkunç kiz hiç olmadık bi yerden sesli çikti Allaahh benden bir çiglik çikti kizlar filme değil benim çigligimdan korkmuslardi hepimiz birbirimize sarilmisiz o hengamede sonra kendilerine gelince benim üstüme yürüdüler senin yüzünden korktuk diye.o sese de bizim üst kat yöneticiydi amca geldi kizlar bisey mi oldu diye :70: :70: :70:

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Töbe yarabbim neler oluyor hayatta amanın @Ausencia uzaklaş o pisliklerden ben olsam bir daha ne benim ne de çocuklarımın yüzünü göstermem , kem gözlü aşağılık yaratılar kendi pisliklerinde boğulsunlar, kötülük eden er geç o kötülüğü kendine çeker

pempik

B. 87.5 G 86. 9
Kayıtlı Üye
Bak bu guzel soru
dimi ama ilk çocuklar aklıma geldi
Yusuf evdeydi , o artık bi çok yere bizle gelmiyor ki..büyüdü.
Hastaneye gideceğiz diye sabah 6 buçukta uyanan melikeyi de hastane dönüşü önce eve bıraktım , sonra 5 dk gidip şu melaneti atacaktık sözde
çocukların olmaması çok iyi olmuş ausum
Benim çocukluğum abimin yanında tüm korku filmlerini izleyerek geçti.
Bi kere şekilsiz kabus diye bi film izlerken koltuğu ısıra ısıra tahtasında diş izlerim çıkmış :7:
hahahahahahah
Dip not korku filmini ciglik cigliga hoplaya ziplaya da olsa seyretmeyi coook severim :214:
deli yaa hahahahahaha
Evet sayin seyirciler flash flash flash suan fragmanı yasiyoruz devami yarin topik TV de:70::70::70:
Allah maya yaa hahahahahahaha

Üst Alt