Popüler Konu Biz Bize

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Flom ailen Türkiye de değil dimi
Evet pempik, Türkiye’de değiller, bu sene gelmeyecekler sanırım oraya, buradaki evleri Bahçeli köy içinde daha güvenli diye burada kalacaklar bir de ikisi de 65 yaş üstü, Türkiye’de yasak gelirse diye çekindiler, burada en azından bağ bahçe var karantinada evin içinde çok bunalmışlardı alışverişlerini kuzenim yapmıştı falan baya zorlanmışlardı ..

Son düzenleme:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Kontrolden bişey çıkmadı çünkü tahlil sonuçlarım çıkmadı , makine bozukmuş .

Diğer meseleye gelince akan suya atmak gerekirmiş.
Allahım nelerle uğraşıyoruz ya sabır dedik gittik yakın bir yerin gürül gürül deresine .
Okudum fırlattım ( etrafı yüksek bi yer)
Ordan sonrasını yazmayacağım.
Okuyup etkilenen olur .
Ama şunu diyeyim sırf o yarım saat yaşananlar için bile aslaaaa hakkım helal değil.
Korkunçtu. Korku filmi gibiydi.

Ve bi şekilde o olanlardan sonra attığım yere geri döndüm . Oraya çağrıldım resmen .

Şunu diyeyim , meğer takılı kalmış suya düşmemiş ve tekrar bulup suya bıraktım ellerimle.
Geçti.
İyiyim.Çok iyiyim .
Kuş gibi ferahım.
Her şey geçince 7 köpek yavrusu geldi etrafıma dağın başında . Anneleri uzaktan baktı. Süt verdim onlara . Sütü nerden buldum hatırlamıyorum .
Eşim sadece arabadaki pet şişeyi kesti kase yaptı al bununla ver dedi.
Etrafımı sardılar , çok güzellerdi.
Öyle işte.

Her şey çok güzel olacak hissediyorum
Ve şu var
Durum mesajıma bu resimleri koyup bunu bende unutmuşsunuz ! yazmıştım ya

Eşimin kız kardeşi ,
Yenge benim köyde öyle şalvarım vardı , senin eve nasıl gelmiş yazdı

Saftır :) saf olmak güzeldir .
Geçmiş olsun kuzum da başka olmadığı ne malum canını sıkmak istemem ama böyle kötülük düşünen birisi işini şansa bırakmaz. Benim bir arkadaşım var milyonda bir görünen bir hastalığı çıktı kızın yıllar sonra şöyle anlatayım kemiklerini kırıyorlar gibi hayatı boyunca böyle yaşayacak kalan ömrünü böyle acılarla mücadeleyle geçirecek ama bir gör dünyanın en mutlu en enerjik insanı güzel kuzum benim olayın aslı şu kaynanası kıza büyü yaptırıyor çocuk kaybediyor kız sürekli oğluna diyor bi de pişkin pişkin onun hamile de kalmaması lazım şimdilerde daha da rahatladı çok şükür ama iyileşmek süreç biliyorsun. Ben çok endişeleniyorum şimdi bi aklım sende bi aklım meroşta

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Korkan tıklayıp okumasın .

Kızlar dün eşimle dere bulduk oraya gittik dedim ya , ben gayet rahattım . Okudum bi güzel . Attım.
Arabaya doğru yürürken kafamda sesler başladı .uğultular ,sesler
Sonra arabaya bindik.
Ben orda delirmişim resmen
Hatırlamıyorum
İndir beni indir diye bağırmışım
Sonra kapıyı açınxa durmuş eşim .ayaklarım kesildi orda . Sanki etleri kestiler , kıpırdayamadım.tuhaf sesler çıkarmışım.
Konuştupun hiç bir şey anlaşılmıyordu zaten senin sesin değildi diyor eşim . Çırpınıp durmuşum yerde
Adam sürekli okudum seni diyor
Bi çayır çimen hatırlıyorum sonra. Oraya koştun diyor eşim.
Orda ağlamaya başlamışım. Beni öldür demişim .yoksa sizi öldürürüm ..beni burda bırak.kaç demişim.bak ben konuşuyorum şimdi gelecek o gel eden kaç demişim.
Bi sürü şey saydın diyor
Hep okumuş o sıkı sıkı tutmuş beni
Sonra birden bir sürü gözü olan bişey çıktı boğazımdan
Sonra beni oraya götür dereye götür dedim eşine
Gittiğimizde suya düşmemişti işte taşın üstünde kalmış
Attım suya .
O rahatlığı anlatamam.
7 köpek yavrusu geldi sonra...
Öyle işte.
Ya başkası anlatsa abartıyordur derim sen olunca mideme kramp girdi inan

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Maşam canm bnm Allah razı olsun öperim çok. Ben istanbuldayım... Allah orda olanlarn yardmcısı olsun sen naslsn
Can kajuuummm korktum bir an hipoyla karıştırmışımmsöyledi kızlar. İnsan böyle zamanlarda önce can diyor. Canları düşüyor aklına sonra canan derdine düşüyor. Çok üzüldüm kahroldum yangınla beraber bende yanan tüm canlıların acısı sebep olanlardan göz yumanlardan fitil fitil gelsin inşallah

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Benim çocukluğum abimin yanında tüm korku filmlerini izleyerek geçti.
Bi kere şekilsiz kabus diye bi film izlerken koltuğu ısıra ısıra tahtasında diş izlerim çıkmış :7:
Ay o ne be ben korku filmi izlerim hiç bunu duymadım :57:

Masaaa

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Haydaaa millet korkudan gelemiyor meraktan da çatliyor bu da uykudan bahsediyor piiiiii:70::70:uyan laaaa gel gel fragmana bak
Kız ben sevmem çok etkilenirim böyle şeylerden aşırı hassasım korumam yok pazartesi yolkayacaklar koruma bana direk bana sıçrar o kadar düşük enerjim

Üst Alt