Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Başınız sağolsun .

Hahha çok iyi ya. Kabaklı güzel olur :)

Çok sevindim içine sinen doktoru bulmana ipekçim .
Sağlıkla kavuşun bebisinle

Yorgun argın temizlikte ne zor olur kolay gelsin

Ne güzel bir haber çok sevindim senin adina

Annen nasıl oldu canım

Umarım korktuğunu yaşamazsın.
Hep risk altındayız bir şekilde atlatacağız yapacak birşey yok.

Kendini iyi hissetmene aşırı sevindim.
Önemli olan senin ve ailenin iyi olması. Hep iyi olun

Geçmiş olsun masaacım
Annemin iyi olmasi zor sadece daha kötü olmasin diye ugrasiliyor.sekeri olduğu için doktorun müdahalesi daha ileri gitmesin kör olmasin diye yoksa iyi olsun diye değil.her gittiğimde sıkıntıyla geliyorum annemin agrilari durmuyor uyuyamiyor.midesi çookk kötü.bilmiyorum Rabbim bütün hastalarımıza sifa versin

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, iyi geceler&tatli ruyalar:295:

Ders yogunluguyla gecti gunum. Beyler uyuyunca da dizi esliginde (Colony) pasta keyfi:37: Reglin ilk gunu, hic karsi koyamadim tatliya..

@D3S1R3 canım Bi ara eve bakacam demiştim naptınız
Bu arada ufaklığa iyi güldüm abisinin eline düşünce hahahaha
Bakiyorum ara ara canim. Benimki piyasa arastirmasiydi biraz. Fiyatlar&evler ne alemde diye baktim. Kismetse ilkbahara buranin borcunu kapatiriz. Gayrimenkulcu arkadasimiz var zaten, burayi satar yeni bir yere geceriz.

Linkteki ayarda bir ev istiyorum (Emlak Ofisinden 4+1, 280 m² Satılık Daire 1.240.000 TL'ye sahibinden.com'da - 763207680).

Sonunda kendime Bi Dr buldum :koskos: şapşik kuzumu gördüm anaaaammmm nasıl tatlı bu bebişler yaaaa :) renkli fotosunu verdi ayrı abisi sanki:38:3.eşim bey mi geliyor :) hepsi birbirine benzeyecek galiba evdeki erkeklerin :) konuştuk sezeryan Sonrası Normal doğum yaptırıyor  :7::7::7:ebesine doğum eğitimi felan veriyor, hemde doula anladığım kadarıyla :) pazartesi de telde onunla görüşücem inşallah. Geçen hafta 42 yaşında Bi hastasına ssvd yaptırmış. Deneyimsel olarak zaten güzel Bi Dr, normal doğum yanlısı. Hadi bakalım inşallah güzel Bi doğum olur :46:bebişi görmek beni çok heyecanlandırdı :)
Gozun aydin canim, saglikla kavus kuzuna:37:
Gunaydin kizlar esim yine yaptigim yemrgi gece yedi bu adam diet yemegim yeme dedikce yiyor sanki.
Bubarada cuma gunu bindigimbtakside corona cikmis bomba gibi dimi daha guvenli diye taksiye biniyordum artik hicbirseye guvenmiyorum. Umarim belirtisiz tasiyici olmam en korktugum cok kisiye yayarim yoksa
Zaten hem kendin hem muhattaplarin covidli gibi kabul edip ona gore davranman lazim canisi. Maskeyi ihmal etme, temas durumunda temizlige ozen goster kimseye bulastirmazsin :kf19:
Selamlar
Bizim olayın detaylarını yazamıyorum , artık şurayı bile okuyabileceklerini düşünecek kadar tırstım.

Ama şunu diyeyim , çok uzak durmak gerek.
Dün eşim gözleri kıpkırmızı geldi.
Zaten hepi topu girdim le çıktım demesi 20 dk sürdü eve .
İtiraf tabii ki gelmedi ama itiraf kadar büyük açıklar verip bunu verdiklerini anlamayacak kadar da salaklarmış.

Eşimin radikal kararları var .
Kararları da net .

Onları da Allah ıslah etsin .

Detaylı anlatmak için toplu ö.m atacaktım ama burda toplu yokmuş.

Zaten olan oldu ,biten bitti.

Şimdi önümüze bakıyoruz .

Tüm fiziksel rahatsızlıklarım geçti. Tabii ki ben bir MS hastasıyım , o ayrı .
Ama şu yataktan kalkamamalar , yürüyememeler , aşırı halsizlik .
İyiyim

Ruhen de .
Ne guzel havadisler. İyi olmana cok sevindim, daim olsun sagligin da &huzurun da:kf19:

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Annemin iyi olmasi zor sadece daha kötü olmasin diye ugrasiliyor.sekeri olduğu için doktorun müdahalesi daha ileri gitmesin kör olmasin diye yoksa iyi olsun diye değil.her gittiğimde sıkıntıyla geliyorum annemin agrilari durmuyor uyuyamiyor.midesi çookk kötü.bilmiyorum Rabbim bütün hastalarımıza sifa versin
Amin

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Selamlar, iyi geceler&tatli ruyalar:295:

Ders yogunluguyla gecti gunum. Beyler uyuyunca da dizi esliginde (Colony) pasta keyfi:37: Reglin ilk gunu, hic karsi koyamadim tatliya..

Bakiyorum ara ara canim. Benimki piyasa arastirmasiydi biraz. Fiyatlar&evler ne alemde diye baktim. Kismetse ilkbahara buranin borcunu kapatiriz. Gayrimenkulcu arkadasimiz var zaten, burayi satar yeni bir yere geceriz.

Linkteki ayarda bir ev istiyorum (Emlak Ofisinden 4+1, 280 m² Satılık Daire 1.240.000 TL'ye sahibinden.com'da - 763207680).

Gozun aydin canim, saglikla kavus kuzuna:37:

Zaten hem kendin hem muhattaplarin covidli gibi kabul edip ona gore davranman lazim canisi. Maskeyi ihmal etme, temas durumunda temizlige ozen goster kimseye bulastirmazsin :kf19:

Ne guzel havadisler. İyi olmana cok sevindim, daim olsun sagligin da &huzurun da:kf19:
İnsallah. Ev isi de gonul isi allah gonlune gore versin huzur versin :kf19:

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Aydınlık günler olsun gençlik :atankalp:
Kuzum sen barış muslu yu takip ediyorum un. Beynine format at kitabının yazarı. Güzel canlı yayınlar yapıyor bence bi bak. Kilo dahil herşeyin hayatımızda ki bu tramvayla bağlantısı olduğunu söylüyor. Özellikle panik atak gibi rahatsızlıkların. Bi incele derim kuzum

Üst Alt