Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Günaydınnnnn :7:

Akşam yoklamaları gireyim diye yatak odasına gelmiştim elimde sınıf listeleriyle uyuyakalmışım. Saat 10 olmamıştı. Eşim geldi gözlüğü çıkardı kağıtları aldı üstümü örttü hayal meyal hatırlıyorum. Saat 2 de ufaklık uyanınca kalktım bi güzel uyumuşum :)

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Aydınlık günler olsun gençlik :atankalp:
amin maşam muck muck
Günaydınnnnn :7:

Akşam yoklamaları gireyim diye yatak odasına gelmiştim elimde sınıf listeleriyle uyuyakalmışım. Saat 10 olmamıştı. Eşim geldi gözlüğü çıkardı kağıtları aldı üstümü örttü hayal meyal hatırlıyorum. Saat 2 de ufaklık uyanınca kalktım bi güzel uyumuşum :)
Ohhhh mis gibi olmuş dinlenmişsindir

Masaaa

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Kuzum sen barış muslu yu takip ediyorum un. Beynine format at kitabının yazarı. Güzel canlı yayınlar yapıyor bence bi bak. Kilo dahil herşeyin hayatımızda ki bu tramvayla bağlantısı olduğunu söylüyor. Özellikle panik atak gibi rahatsızlıkların. Bi incele derim kuzum
Bakim canım bu ataklar çok kötü hayatını linç ediyor

Piraye

Giden gitmiş, hüznü ayaklandirmak boşuna...
Kayıtlı Üye
Annemin iyi olmasi zor sadece daha kötü olmasin diye ugrasiliyor.sekeri olduğu için doktorun müdahalesi daha ileri gitmesin kör olmasin diye yoksa iyi olsun diye değil.her gittiğimde sıkıntıyla geliyorum annemin agrilari durmuyor uyuyamiyor.midesi çookk kötü.bilmiyorum Rabbim bütün hastalarımıza sifa versin
Amin inşallah iyiye gider

Piraye

Giden gitmiş, hüznü ayaklandirmak boşuna...
Kayıtlı Üye
Desire gönlünüzce gelişsin ev durumu

Üst Alt