Popüler Konu Biz Bize

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selam canlar, enerjik bir gun olsun:295:

Cift muzlu cikolatali pudingle kahvalti ettim, uzerine de bir paket cikolata boca ettim:37: Oglan uyudu ben de kivrildim yanina..

Evle ilgili guzel dileklerinize tesekkur ederim. Kismetse planladigim gibi olur. Sizlere daha iyileri olur insallah:kf19:

@D3S1R3 canım maşallah ipeğin dediği gibi ev değil önce temizliği aklıma geldi sonra dağıtmaya kıyamam dedim :70: Rabbim gönlüne göre versin canım benim
Dagitiliyor canim, hele arkan sira kirleten 3 canavar varsa:38:
İnsallah. Ev isi de gonul isi allah gonlune gore versin huzur versin :kf19:
Bu devirde gönül degil maddiyat isi maalesef canim. Yoksa gönül neler istiyor:45:
Günaydınnnnn :7:

Akşam yoklamaları gireyim diye yatak odasına gelmiştim elimde sınıf listeleriyle uyuyakalmışım. Saat 10 olmamıştı. Eşim geldi gözlüğü çıkardı kağıtları aldı üstümü örttü hayal meyal hatırlıyorum. Saat 2 de ufaklık uyanınca kalktım bi güzel uyumuşum :)
Nasil yorulmussun:kf19: Ayni isi yapmanin avantajlari, halinden anliyor eniste:37:

Bakim canım bu ataklar çok kötü hayatını linç ediyor
Tedavi aldin mi / aliyor musun kuzum sen?

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Eskisehirde yasiyordun degil mi? Sizde de evler benzer fiyatlarda. Kar konutlari (Batikent) gonlumu caldi hemen :37:
Evet canım gönderdiğin ayarda evler milyon civarı burada da. Benim oturduğum mahallede 3+1 site bile olmayan binaların arası sıfır daireler 700bin civarı. Sağlam iyi bi site içerisinde çok daha yüksek.

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Aynen desirem benim 2+1 cuma günü çok yorgun olmazsam temizliyorum yoksa cumartesi ye kalıyor ve sadece 1 gün düzgün kalıp pazar yine aynı dağınık oluyor

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Nasil yorulmussun:kf19: Ayni isi yapmanin avantajlari, halinden anliyor eniste:37:
Ya evet sağolsun. Haftasonu köyde kayınvalidemle konuşuyorlardı da kv bernayı artık izne çıkarın çok yorgun görünüyor fln dedi de o sırada bi görsen karınca gibi oturmaya fırsatı olmuyo çok yoruluyor diye anlattı da iyi dedim en azından farkında :38:

Cift muzlu cikolatali pudingle kahvalti ettim, uzerine de bir paket cikolata boca ettim:37: Oglan uyudu ben de kivrildim yanina..
Şu an kalbim sızladı :53:

Masaaa

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye

Evle ilgili guzel dileklerinize tesekkur ederim. Kismetse planladigim gibi olur. Sizlere daha iyileri olur insallah:kf19:

Bu devirde gönül degil maddiyat isi maalesef canim. Yoksa gönül neler istiyor:45:

Tedavi aldin mi / aliyor musun kuzum sen?
Hayır canım almadım zaten belirli bir tedavisi yok diye biliyorum psikolojik destek o da arkadaşım psikolog çokça bir müdehale durumu olamıyor

Üst Alt