Popüler Konu Biz Bize

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Aynen desirem benim 2+1 cuma günü çok yorgun olmazsam temizliyorum yoksa cumartesi ye kalıyor ve sadece 1 gün düzgün kalıp pazar yine aynı dağınık oluyor
Sen sanslisin, kizlarin birkac sene sonra en azindan dagitmamaya baslar. Bizde her odada 7-24 biri bekleyip arkamiz sira toplasa ancak duzenli kaliriz:294:
Ya evet sağolsun. Haftasonu köyde kayınvalidemle konuşuyorlardı da kv bernayı artık izne çıkarın çok yorgun görünüyor fln dedi de o sırada bi görsen karınca gibi oturmaya fırsatı olmuyo çok yoruluyor diye anlattı da iyi dedim en azından farkında :38:

Şu an kalbim sızladı :53:
İkinci donem ayrilacaksin sanirim?

Hayır canım almadım zaten belirli bir tedavisi yok diye biliyorum psikolojik destek o da arkadaşım psikolog çokça bir müdehale durumu olamıyor
Psikolojik destegi kastetmistim canim. Uygun terapi destegi ile atlatabilirsin.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
@Masaaa ben bundan 2 sene kadar önce kendimde panikatak belirtileri görmeye başladım. Benim kv de var ne beter bişey olduğunu biliyordum biraz kendimi gözlemledim. Genel olarak buraya adapte olamama problemine birleşince zorlamıştı çok geçirmeden terapi almaya başladım erken seviyeydi ilaç kullanmadan toparladım. Hatta şu süreçte de ihtiyaç hissettiğim zamanlar oldu. Ama acaba günde kaç kişi gidiyo adama oturuyo o koltuğa kapalı oda fln diye cesaret edemedim :olamaz: bence destek alabilirsin. Şahsım adına psikiyatrist öneririm psikolog değil.

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Sen sanslisin, kizlarin birkac sene sonra en azindan dagitmamaya baslar. Bizde her odada 7-24 biri bekleyip arkamiz sira toplasa ancak duzenli kaliriz:294:
İnşallah desirem yaa Rabbim o günleride göstersin

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Annemlerin evi 165 metre kare gelmeden temizledim mutfak dolaplari dahil.o kadar yoruldum ki anlatamam anneme dediğim sey ben bu kadar ev istemiyorum oldu.bi yardimçi olmadan desirenin evini düsünemiyorum ben yapamam yaaa.küçük teyzem 4+1 ev Aldi annem dediki bacim biz yaslaniyoruz ben kendi evime yetisemiyorum inan sonradan pişman olursun alma dedi he he dedi geçti. gittiğimde aradi sesi yorgun geliyordu ahhh deli kafam ben ne yapacaktım bu kadar büyük evi hişim çikiyor ölüyorum yetisemiyorum dedi annemle ikimizden bi kahkaha çikti.demem o ki büyük ev zor is insanin ömrünü sömürür.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Annemlerin evi 165 metre kare gelmeden temizledim mutfak dolaplari dahil.o kadar yoruldum ki anlatamam anneme dediğim sey ben bu kadar ev istemiyorum oldu.bi yardimçi olmadan desirenin evini düsünemiyorum ben yapamam yaaa.küçük teyzem 4+1 ev Aldi annem dediki bacim biz yaslaniyoruz ben kendi evime yetisemiyorum inan sonradan pişman olursun alma dedi he he dedi geçti. gittiğimde aradi sesi yorgun geliyordu ahhh deli kafam ben ne yapacaktım bu kadar büyük evi hişim çikiyor ölüyorum yetisemiyorum dedi annemle ikimizden bi kahkaha çikti.demem o ki büyük ev zor is insanin ömrünü sömürür.
@D3S1R3 de yardımcı alıyo zaten normalde :deli: benim ev 120 m2 var yok buna bile yetemiyom

Üst Alt