Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
1 ay sonra geçecekler sanirim öyle söylüyorlardi.1 ay daha sabır
23 Kasım diye konuşuluyor ama sayılar artışta belki de açılmaz. Sayıların artışını okullara bağlamıyorlar ona şaşırıyorum. Şahsım adına ilkokullarda okuma yazma için 1 bi de devamı için 2 ortaokul ve liselerde sınava girecek olan 8 ve 12lerden başka sınıflar açık olmamalı. Bi de derslerin birazı okul birazı online o kadar karışık ki şu an. Okul idarecileri çile çekiyo düzen oturtabilmek için.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Teyzeleri kızımın selamı var kelamı da teldeki teyzeler bana salavatı şerife okuyabilirler mi diyor pazartesiye kadar ne kadar okuyabilirseniz söyleyebilirmisiniz
Aklıma geldikçe okusam da toplu söylesem ne kadar okuduğumu olur mu? Şimdi sayı veririm tutturamam unuturum çocuklarla fln

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
23 Kasım diye konuşuluyor ama sayılar artışta belki de açılmaz. Sayıların artışını okullara bağlamıyorlar ona şaşırıyorum. Şahsım adına ilkokullarda okuma yazma için 1 bi de devamı için 2 ortaokul ve liselerde sınava girecek olan 8 ve 12lerden başka sınıflar açık olmamalı. Bi de derslerin birazı okul birazı online o kadar karışık ki şu an. Okul idarecileri çile çekiyo düzen oturtabilmek için.
Bizim mahallede çocuklar iç içe oyun oynuyor okul olmasa ne olacak veya aileler nereye kadar tutabilecek o yüzden sanmiyorum açmayacaklarini.bu vakada kapatsa kapatirlardi ben acacaklarini düsünüyorum.bu illetin az bi sürede biteceğini düsünmüyorum kapatsa ne zamana kadar kapatacak açmak daha mantikli.isteyen gönderir istemeyen online devam eder.bakalim ne olacak

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Bizim mahallede çocuklar iç içe oyun oynuyor okul olmasa ne olacak veya aileler nereye kadar tutabilecek o yüzden sanmiyorum açmayacaklarini.bu vakada kapatsa kapatirlardi ben acacaklarini düsünüyorum.bu illetin az bi sürede biteceğini düsünmüyorum kapatsa ne zamana kadar kapatacak açmak daha mantikli.isteyen gönderir istemeyen online devam eder.bakalim ne olacak
Dışarda iç içe oynamakla okulda bi sınıfta kapalı kalmak aynı şey değil.Dışarıda 3 5 kişi okulda 20 kişi. Hele ki kış mevsiminde. Online eğitim de öyle dedikleri gibi olmuyo maalesef. Ben 5 saat dersin 3ünü okulda 2sini evde anlatacağım. Okula gelmek istemeyen okuldaki 3 saat dersi sürekli eba tv den takip etmek zorunda ne etkileşim var ne soru sorma. Verimliliği tartışılır. Tamamen online ya da tamamen açma yine neyse ama şu durum o kadar karışık ki hem öğrenci hem okul için.

Üst Alt