Popüler Konu Biz Bize

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Kuzum 7 santimde gelmesi çok saçma ondan sonrasi daha çabuk açiliyor zaten. önemli olan 2 ile 8 arasi bu aradaki süreç uzun sürüyor.9 10 cm da hemsire doktor yaninda zaten ee ben ne anladim bu isten.konus en baştan durmüyi kabul etmiyorsa isteme
@İppeekk
aynen kuzum konuşucam kabul etmezse bende kabul etmicem. Bi arkadaşım var burda 3 normal doğum yapmış çok cesaretli Bi hatun, onu götürürm daha iyi alırım yağları mı yanıma o mesaj yapar baya yardımcı olur bana annem yanımda olmazsa. Allah o anlarda anlayışlı merhametli işinin ehli insanlarla karşılaştırsın inşallah

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Ara kuzum whatsapptan, belki gozun tutmayacak, cok onemli guvenmen, ilk anda istemezsin yaninda emin ol, ilk sancilar boyle televizyon abur cubur esliginde geciyor(bana meyve suyu süt ve biskuviye izin vermislerdi). Ama 4 cm den sonrasi kendini hissettiriyor namissiz :45:
Bana bisey yedirmediler yaa olur ya acil bi durum olur sezeryana aliriz diye .sadece su içtim biraz.gece 12 de suyum geldi ikindi vakti 4 e kadar sanci çektim. hem aç hem uykusuzum bi de ikinma performansı istiyorlardi benden.sanci çabasi zaten.sanci aralarinda uyukluyordum o derece.sona doğru yaklasinca teyzem geldi yanima bakmiski uyuyorum haydaaa bu mu normal doğuracak ee bu uyuyor demis anneme :298: :298: sanci vurunca geri uyaniyordum o anda da hemsireyi tutuyordum beni sezeryana alin illa diye:298:

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
aynen kuzum konuşucam kabul etmezse bende kabul etmicem. Bi arkadaşım var burda 3 normal doğum yapmış çok cesaretli Bi hatun, onu götürürm daha iyi alırım yağları mı yanıma o mesaj yapar baya yardımcı olur bana annem yanımda olmazsa. Allah o anlarda anlayışlı merhametli işinin ehli insanlarla karşılaştırsın inşallah
Amin ins kuzum çokta aklina takma öyle bi olay ki Rabbim o gücü kudreti sana veriyor.hayirlisi ne ise o olsun ins

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Amin ipeğim amin

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Amin ins kuzum çokta aklina takma öyle bi olay ki Rabbim o gücü kudreti sana veriyor.hayirlisi ne ise o olsun ins
Yok yok kafama takmıyorum çok şükür. Rabbime bırakıyorum. Amin inşallah kuzum

Ausencia

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Günaydınlar :36: :36:
Herkese selamlar .
Koşturmaca ev içi devam . Gelen bir mobilyada sorun çıktı , git gel onu bekliyoruz.
Halıları verdim yıkamaya .
Dip köşede girişmece .

Ne var ne yok atıyorum :7: gelir bana 2 senede bir atmaca

Üst Alt