Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Amaaan kızlar azıcık aşım kaygısız başım diye boşuna dememişler hakkımda hayırlısı olsun yarı yıl tatiline kadar düzelme olmazsa gerek yok zaten gitmem

Öyle canım bugun arkette sıvıyağ yatı gözüme takıldı mısoryağı 66 lira olmuş iyiki eşim geçen ay 20 kiloluk aldı yine alayım diyor 50 kilo un almış 25 kilo zaten vardı kurubakgil var baya Rabbim tadıyla yedirain
1 torba unu ne yapiyorsunuz ayy.geçen annem vermisti 8 kilo 4 ay oldu var hala.zaten ne yediyse rana yedi sicak ekmek diye diye :70: no un. yok un. un yok.yemeyin.

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
@matematik61 kuzum bu arada bebek bezlerindi migrosta indirim var haberin olsun. İkinci paket yüzde 70 indirimli. Bugün bu paket 1 no Bi paket 2 no aldık 80 TL. Çok uyıura geldi.. Tanesi 40 kurus falandı molfiks

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Ben çok yemem öyle .eti filan hiç yemem.ranaya zaten pesinden kostura kostura ança yediriyorum.esim diyorki Allahtan yemiyorsunuz yeseniz batmistim.günlük bir ekmek ya aliyoruz ya almiyoruz.onu da esim yiyor geçen dalga geçtim senin ekmeginide kesicem yeter yeme diye :70: :70:

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
1 torba unu ne yapiyorsunuz ayy.geçen annem vermisti 8 kilo 4 ay oldu var hala.zaten ne yediyse rana yedi sicak ekmek diye diye :70: no un. yok un. un yok.yemeyin.
Benimki hamur işini çok sever arkadaşiyla paylaşacaktı o vazgeçmiş bize kaldı o kadar un

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
@matematik61 kuzum bu arada bebek bezlerindi migrosta indirim var haberin olsun. İkinci paket yüzde 70 indirimli. Bugün bu paket 1 no Bi paket 2 no aldık 80 TL. Çok uyıura geldi.. Tanesi 40 kurus falandı molfiks
Ay bakayım hemen canım çok sağol.
Ben çok yemem öyle .eti filan hiç yemem.ranaya zaten pesinden kostura kostura ança yediriyorum.esim diyorki Allahtan yemiyorsunuz yeseniz batmistim.günlük bir ekmek ya aliyoruz ya almiyoruz.onu da esim yiyor geçen dalga geçtim senin ekmeginide kesicem yeter yeme diye :70: :70:
Ay deli yaa :298:

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Düşün buz yiyoruz :38: maşallahımız olan Bi aileyiz yemek konusunda. Hatta eşim dün diyor küçkte oğlumuz yaşına gelince bize herşeyi fazla pişir bunlar bize yemek bırakmaz diyo :70::70::70::70:dedim Allah sana güç kuvvet versin Bi kahvaltıya artık 3 kilo patates kızartırız:70:

Üst Alt