Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Selamlar
Gelemiyorum bu ara
Herkes iyi umarım .
İş çıkışı hastaneye (palyatif) geçiyoruz her gün .
Artık morfinle uyutuluyor sadece abi.

Onca şey üzerine birde istenmeyen ve abisi ile ilgili hiç bir şey söylemeye hakkı olmayan kişi ilan ettiler eşimi.
İlgilenmemekle itham ettiler .

Sanırım tek yapmadığı gidip orda yatmaktı eşimin bu süreçte .

Olsun . Biz kimse bilsin de takdir etsin diye yspmamıştık ama bu tavrın er geç hesabı sorulacak .
Şu süreç bi geçsin .

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Selamlar
Gelemiyorum bu ara
Herkes iyi umarım .

Onca şey üzerine birde istenmeyen ve abisi ile ilgili hiç bir şey söylemeye hakkı olmayan kişi ilan ettiler eşimi.

Olsun . Biz kimse bilsin de takdir etsin diye yspmamıştık ama bu tavrın er geç hesabı sorulacak .
Şu süreç bi geçsin .
Çok üzücü Rabbim hayırlısını versin inşallah. Dediğin gibi birileri pohpohlasın diye yapsanız zaten dertti sizin için. Allah rızası için yapılır bakım hizmet manevi maddi destek. Bunu anlayabilmek ve anlayamamak ince bir çizgi. Allah sabır versin.

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Ay hastayımmmm 2 gündür eşim de yok bugünkü dersleri erteledim. Baş ağrım geçmiyo. Akşam erken yattım iyi de uyudum ama burnum tıkalı o da etkiliyor sanırım.
Geçmiş olsun berna. Burun tıkanıklığı baş ağrısı pis yaa başını kaldırasın gelmez. Meyveni nane limonunu sağlam tut. İnşallah çabucak geçer ❤

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Selamlar
Gelemiyorum bu ara
Herkes iyi umarım .

Şu süreç bi geçsin .
Allah yardımcınız olsun aus. Zaten üzücü bir süreçten geçiyorsunuz. Üzerine böyle ithamlar.. Allah sabır versin gerçekten. Bilenlerin görenlerin en büyüğü hep yanımızda çok şükür. İyiyi de kötüyü de bilir. Allah razı olsun eşinden de senden de.

matematik61

Forum Gurusu
Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun berna. Burun tıkanıklığı baş ağrısı pis yaa başını kaldırasın gelmez. Meyveni nane limonunu sağlam tut. İnşallah çabucak geçer ❤
Sağol canım valla olduğu kadar yapıyorum işte bişeyler. Ufaklık yoruyor yalnız olunca. Diğer işleri saldım çayıra hem de ne salmak..

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Selamlar
Gelemiyorum bu ara
Herkes iyi umarım .

Şu süreç bi geçsin .
Ne kadar bos ver desekte takiliyor illa insanin kalbinde aklinda bi yere o agir ithamlar biliyorum.o yüzden öyle insanlarin hakkki hadlerini bildirmek.dedigin gibi süreç geçsin sonra duruma göre ver ayarlarini.

Üst Alt