Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Gunaydin, cumanin hayri ve bereketi uzerimize olsun:295:

Beyleri okula ugurladim, ufaklik hala uykuda. Maraton baslamadan sessiz&sakin bir kahve keyfi yapiyorum:37:

Ben de simdiden tatil hayali kuruyorum:37: Umarim bu sene gonlumuzce gezer, senenin stresini de yorgunlugunu da atariz.

Niye bu kadar uzun surdu tedavin? En azindan agrilarinin gecmesi gerekirdi. Biran once destek tedavi al bence. 1300 kalori az 8 li kilolarda. Lutfen ac kalarak kilo vermeye calisma. Surdurulebilir olmadigindan, pes etmek durumunda kaliyorsun:kf19:

Seni sigortasiz calistiramazlar canim. Eve 1 gunlugune yardimci aldigimizda bile gunluk sigortasini yapiyoruz. Su durumda, resmi bir kurumda sigortani yapmamalari suc. Konusu mu gecmedi, sen mi feragat ettin? Lutfen talep et, sigortani baslatsinlar.
Merhaba doktor da yeniden kontrol istedi bacaklarimda keskin agrilar var. Agri kesici olmadan ise gelemiyorum bile reamen ilaci icip 30dak sonra evden cikiyorum fitik olsa boyle olur mu ki. Bakalim ne diyecekler haftaya.
1300kaloriyi dietisyen veriyor aslinda metabolizmam cok yavasmis ve hareketim cok az diye. Daha fazla yedigimde hic kilo vermiyorum 1600le basladi diete gram vermedim. 1300de veriyorum artik. Eskiden metabolizmam cok hizliydi simdi gram versirmiyor

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Günaydın herkese , beli ağrıyanlara şifa, bunalanlara dirayet , kiloda eksi görenlere tebrikler öncelikle .

ben de yine silkinip kendime gelmeye karar verdim, çok nankör bu kilo, az salınca hooop Işık hızıyla çıkıyor .

çok moral bozucu ama başka şansım yok

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@pempik
Merdiven altı değil mi.burası zaten .
Resmi bir kurum değildi sanki , kaçak göçek çocuk teslim ediliyor
Bu zaten suç.
Dolayısıyla sizi sigortasız çalıştırması da suç.
Bu şekilde çalışmakta suç.

Bilgin olsun.
Cok sasirdim verdigin detaylara. Orada yasadiklarina sasirmamak gerekir bu durumda. Ne cesaret boyle bir yeri isletiyorlar...
Merhaba doktor da yeniden kontrol istedi bacaklarimda keskin agrilar var. Agri kesici olmadan ise gelemiyorum bile reamen ilaci icip 30dak sonra evden cikiyorum fitik olsa boyle olur mu ki. Bakalim ne diyecekler haftaya.
1300kaloriyi dietisyen veriyor aslinda metabolizmam cok yavasmis ve hareketim cok az diye. Daha fazla yedigimde hic kilo vermiyorum 1600le basladi diete gram vermedim. 1300de veriyorum artik. Eskiden metabolizmam cok hizliydi simdi gram versirmiyor
Bacaga vuruyorsa sinire baski yapiyordur. Iyi bir dr a gorun. Operasyon onerebilirler.

Diyet konusunda da cok yazdik cizdik kalori konusunu canisi. Sen de her seyi biliyorsun. Detayli yazmayacagim. Sadece sana tavsiyem metabolik olcum/analiz yapmadan online hizmet vererek kalori alimin ve beslenme duzeninle boyle rahat degisiklik yapabilen birine ragbet etme..

Gozun aydin:37:

melegim22

Başlangıç: 85.5 Güncel: 75.7
Kayıtlı Üye
Buyukannem huzurevinde, Adana’da. Kalbi iyi degil. “Son gunlerimi yasiyorum kizim bana dua et” dedi bugun.

Gitsem ne iceri aliyorlar ne gosteriyorlar. Kalsam kalamiyorum. Ev ustume ustume geliyor..
Çok zor bi durum ne desem bilmedim :43:kaç yaşında? Rabbim şifa versin hayırlı ömürler versin inşaAllah

Ausencia

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Cok sasirdim verdigin detaylara. Orada yasadiklarina sasirmamak gerekir bu durumda. Ne cesaret boyle bir yeri isletiyorlar...
Maalesef var böyle yerler.
Tek tek şikayet edilmeli usanmadan .

Ve pempik orda bir iş kazası geçirse ne hak ne hukuk kalır .

Buyukannem huzurevinde, Adana’da. Kalbi iyi degil. “Son gunlerimi yasiyorum kizim bana dua et” dedi bugun.

Gitsem ne iceri aliyorlar ne gosteriyorlar. Kalsam kalamiyorum. Ev ustume ustume geliyor..
Yaaaa :(
Dayım 4 aydır bu şekilde.
Geçen görüntülü görüştürdü hemşiresi. Bu şekilde rica edebilirsin .
Rabbim şifa versin , ağrısız ,acısız.
bizde dua ederiz çokça

Üst Alt