Popüler Konu Biz Bize

Ausencia

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
@Masaaa nörüyonnnnnn hu:69:

@floweroflife rahatsızlığın ne durumda ? Hiç okuyamadım . Elinde olan ?

@İppeekk paşalar nasıl :bebek::295:

@Çakıl bi ara bende değnekle yürüdüm ya . Beldeki disklerden biri erimiş resmen , içi boştu.
kas gevşetici/ ağrı kesici dışında 10 gün wc hariç hiç kalmadan yat düzelirsin dedi dr , aynen de öyle oldu. 6-7 ay oldu hiç ağrı yok .

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
@matematik61 var mı ders programında bir değişme/gelişme ?
Canım orta riskli il olduk tüm kademelerde yüzyüze eğitim başlıyor. Ama vakalar artışta kısa süre sonra kapanacağını düşünüyorum. Eğer derslerimi peş peşe koyabilirlerse 2 gün 3 saat 2 gün 1.5 saat ya da 4 gün 2 saat civarı totalde evden dışarda olmam gerekecek. Onun da 1.5 saat viarı oğlan uyuyor zaten. Kızkardeşim buradayken bi deneyeyim ve bu ay maaş iadesi yapmayayım program olursa dedim. Haftasonu risk haritası güncellenecek. Tekrar kapanma ihtimalini yüksek görüyorum. Olmazsa da ayrılcam izne. Zaten kardeşim gidince imkanım olmayacak.

skompast

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
İlginç bir samimiyete sahip forum sitesi. Ben yeni geldim ama tabii selam veren yok. Herkes birbirini tanıyor herhalde.

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Buyukannem huzurevinde, Adana’da. Kalbi iyi degil. “Son gunlerimi yasiyorum kizim bana dua et” dedi bugun.

Gitsem ne iceri aliyorlar ne gosteriyorlar. Kalsam kalamiyorum. Ev ustume ustume geliyor..
kıyamam ya ne kadar yaşlı olsalarda onlar bizim çınarlarımız. İnsallah RABBİM şifa versin. İnsallah da bi daha görüşmek nasip olsun
@Masaaa nörüyonnnnnn hu:69:

@floweroflife rahatsızlığın ne durumda ? Hiç okuyamadım . Elinde olan ?

@İppeekk paşalar nasıl :bebek::295:

@Çakıl bi ara bende değnekle yürüdüm ya . Beldeki disklerden biri erimiş resmen , içi boştu.
kas gevşetici/ ağrı kesici dışında 10 gün wc hariç hiç kalmadan yat düzelirsin dedi dr , aynen de öyle oldu. 6-7 ay oldu hiç ağrı yok .
İyiyiz elhamdülillah ausum mmm. Sen nasıl oldun çocuk lar nasıll. 1 aylık oldu küçük paşa uykumuz daha düzene girmedi. İnsallah girer bakalım

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Günaydınnnnn :68:

Ay benim kv bi ekmek yapıyo katmer gibi ama unsuz. Bulgurdan yapıyo böyle 1 hafta sürekli yoğuruyo falan ama çok güzel oluyo. Sağolsun bana yapmış diyetteyim diye.

O mübarekten ne zaman yesem çatlıyorum. Bulgurlar içimde şişiyor çünkü:38: Akşam yemeği bile yemedim acıkmadığım için o derece. E tabi bugün tartıya da yansıyacak:deli:

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Günaydınnnnn :68:

Ay benim kv bi ekmek yapıyo katmer gibi ama unsuz. Bulgurdan yapıyo böyle 1 hafta sürekli yoğuruyo falan ama çok güzel oluyo. Sağolsun bana yapmış diyetteyim diye.

O mübarekten ne zaman yesem çatlıyorum. Bulgurlar içimde şişiyor çünkü:38: Akşam yemeği bile yemedim acıkmadığım için o derece. E tabi bugün tartıya da yansıyacak:deli:
Un esittir bugday bugday esittir bulgur demek değil mi yani un aslinda yedigin:45::38:hem de diyetteyken

Üst Alt