Popüler Konu Biz Bize

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Pembikkkk ilaçlarını ihmal etme veeeeee zayıflaaaaa
kaç kilosun şu anda pembik? @pempik
Sende çinko eksikligide varmis demek ki ondan ferrozinc vermis.kilo vermek için neyi bekliyorsun peki.30 kilo fazlan var vucud bi yerde tökezleyecek yani
Canlarım yerden göğe kadar haklısınız çok çok pişmanım geride başlayamıyom sonuçlarımı aldım artık diyetisyen desteği almayı düşünüyorum

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
yaaaaa Allahımmmmmmmmmmmmm
senden de istiyorum foto ben merak ederim
keyfiniz yerinde mi? 2 aylık miniicik daha ya :295: mis gibi kokuyordur o şimdi oy
sen nasılsın iyi misin bakıyım :) 2 çocuklu hayat nasılmış?
:atankalp: :atankalp: :atankalp: çok şükür iyiyiz miummmm, yaa hemde nasıl güzel kokuyor boooll boooll kokluyorum binbir surat bebişim i :) artık gülmeler e de başladı ayy nasıl canımız kaynıyor :) iki çocuklu hayat yeni başladı sayılır yeni yanlız kaldık çok şükür ama idare ediyoruz. Numaran değişmiş amaa nasıl atam :38: sen yaz bana atarım tabiki :)
ismi ne oldu ipek? @İppeekk
berna seninkinin ismi neydi? @matematik61

benim bu isim hafızamın kötülüğü :(:(:(
Oğuzhan oldu ismi kuzum:kf111:

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
:atankalp: :atankalp: :atankalp: çok şükür iyiyiz miummmm, yaa hemde nasıl güzel kokuyor boooll boooll kokluyorum binbir surat bebişim i :) artık gülmeler e de başladı ayy nasıl canımız kaynıyor :) iki çocuklu hayat yeni başladı sayılır yeni yanlız kaldık çok şükür ama idare ediyoruz. Numaran değişmiş amaa nasıl atam :38: sen yaz bana atarım tabiki :)

Oğuzhan oldu ismi kuzum:kf111:
Bi göremedim ya çakayım ben bu kafama :olamaz:

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Üniden 12 kizla vatsap grubumuz var.kimi yeni evlendi kimi yeni nisanlandi kiminin 1 çoçugu var kiminin 2.bir çoçuklu olanlar gözümüz korkuyor memlekette olsak ikinciyi hemen yapardik diyorlar ben de iyi bi gazladim onlari yapin yapin bisey olmaz diye.hiç kendimi katmiyorum hemen kaçtim:48::70:

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Bi göremedim ya çakayım ben bu kafama :olamaz:
Yaaa bekliyorum inşallah bigünnn :kf111: şimdik tam sevmelik olduu :)
Üniden 12 kizla vatsap grubumuz var.kimi yeni evlendi kimi yeni nisanlandi kiminin 1 çoçugu var kiminin 2.bir çoçuklu olanlar gözümüz korkuyor memlekette olsak ikinciyi hemen yapardik diyorlar ben de iyi bi gazladim onlari yapin yapin bisey olmaz diye.hiç kendimi katmiyorum hemen kaçtim:48::70:
:70: seni hayın seniii:38: iki çocuklu hayat ço k güzel buraya gelsene :7::7::7:

Üst Alt