Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
Slm kizlar maske biliyorsunuz biz hic ciksrmayiz 2saate bir degisiriz n95 kullaniyorum agirlikla ama ona ragmen arkadaslarim virusu kapmaya basladi lutfen evinizden cikmayin onlemlerinizi arttin saka gelecek bir hastalik degil kacacak yerimiz kalmadi sadece evimiz var

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye
hoşbuldum pembik.. evet öyle oluyor ara açılıyor maalesef.. nasılsın?

iyiym sen nasılsın? bebiş napıyor kocaman oldu mu : )

oo gezmeceler : ) iş için mi bu geziler yoksa nasıl? keyfin yerinde görünüyor, sevindim.
Bizde kademeli çalışma yok maalesef, full zamanlı geliyoruz işe
Cok sukur kafami topladim hersey adim adim yoluna giriyor bizde de sadece cok fazla arkadasimiz yakalandi onun stresi hepsi agir geciriyor maruz kalinan virus orani yuksek cikiyor is yuku dogal olarak artiyor. Bizi mecburi kademeliye gecirecekler bu hafta benim risk seviyem tab oldu 15gun sonra mecburi eve aliniyorum. Sonra yeniden devam.

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Slm kizlar maske biliyorsunuz biz hic ciksrmayiz 2saate bir degisiriz n95 kullaniyorum agirlikla ama ona ragmen arkadaslarim virusu kapmaya basladi lutfen evinizden cikmayin onlemlerinizi arttin saka gelecek bir hastalik degil kacacak yerimiz kalmadi sadece evimiz var
Bizim de kızımın okulunda 3 kişi hastalanmış. Göndermeme kararı aldık eşimle. Dikkat et çakıl Allahım korusun.

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
ya çok güzel ismi : )

Canlarım yerden göğe kadar haklısınız çok çok pişmanım geride başlayamıyom sonuçlarımı aldım artık diyetisyen desteği almayı düşünüyorum
geri neden başlayamazsın?

:atankalp: :atankalp: :atankalp: çok şükür iyiyiz miummmm, yaa hemde nasıl güzel kokuyor boooll boooll kokluyorum binbir surat bebişim i :) artık gülmeler e de başladı ayy nasıl canımız kaynıyor :) iki çocuklu hayat yeni başladı sayılır yeni yanlız kaldık çok şükür ama idare ediyoruz. Numaran değişmiş amaa nasıl atam :38: sen yaz bana atarım tabiki :)

Oğuzhan oldu ismi kuzum:kf111:
içim eridi okurken :246: ne güzel ya maşallah :295:

ismi de haşmetliymiş kuzunun .. atayım sana hemen numaramı

Üst Alt