Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Selamlar herkese

Bizde melikenin kaşıntısı ile uğraşıyoruz bu sabah

Pamuk kadar beyaz zaten , bişey mi dokundu , terden mi bakayım hele
Sırtı sadece pütür pütür kırmızı.
Yatıyor dizime
Kaşısanaaa anneeee
Heh şurası
Biraz şurası

Birazda burası:38::7:
Hayirdir ins.geçti mi simdi peki

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Selamlar, huzurlu geceler:295:

@pempik size de nasip olur insallah. Yolun duserse gideriz beraber:37:

@İppeekk diyetin olumlu sonuclar vermesine sevindim canisi. Kuzucuk iyi olsun da, yeyip icecek zamani Rabbim nasip eder insallah:kf19:

@Portakal Sulu Ördek gecmis olsun canisi. @Masaaa ya katiliyorum. Psikolojik bir durum olma ihtimali de var. Geciktirme gulum:kf19:

@Ausencia sonuclarin nasil cikti?:37: Tam kapanmayi sormussun. Cam balkonlarin birer kanadini actik bugun yalan yok. Ama sineklikler kapali:294:

@Arimaya bebek demiyorum kuzum. Dur bir kendini dinle diyorum. Hayatinin geri kalaninda yapabileceklerini yeniden bir gozden gecir, farkli seyler dene:37:

@Çakıl masallah 6 embriyo. Transfer yarin:37: Nasil heyecanlisindir suan, uyku da tutmaz:74: Her sey gonlunce olur insallah. Merakla&heyecanla senden gelecek haberleri bekliyorum:37:

Bahceye agac ekme izni yok. Onceden ekili buyuk bir kayisi agacimiz var. Sebze ve yesillik ekti esim. Yazin dalindan koparir yeriz kismetse. 3-4 kok bogurtlenimiz ve tum yaz bol bol yaprak&uzum veren bir asmamiz var. Gunebakanlar da cayin yanina yoldaş :37:
İnşallah desirem yavrular iyi olsnda :atankalp:

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Geçti evet , isilik gibi .. terden oldu sanki.
Kaşıyıp yolduğu yerlerdeki izler kaldı bi tek cadının :
)
Beyaz tenliler çok hassas oluyor ya. Benim oğlumda öyle en ufak terlese hemen isilk çıkarır

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Beyaz tenliler çok hassas oluyor ya. Benim oğlumda öyle en ufak terlese hemen isilk çıkarır
Isılık demeyin nolur benim kızlar beyaz tenli yazın hergün banyo yaptırırım şimdiden başladık hergün yapmaya bile, az Bi terleseler hemen kızarırlar

Üst Alt