Popüler Konu Biz Bize

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Selamlar canlar
2 gündür canım çıktı regl günüm olınca değerlendireyim dedim bahar temizliğimi yaptım dip köşe, yazlıklar çıktı baya yoruldum ama değdi inşallah şimdide Bi güzel tatilimin keyfini çıkaracak dinlenecek inşallah

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Selamlar canlar
2 gündür canım çıktı regl günüm olınca değerlendireyim dedim bahar temizliğimi yaptım dip köşe, yazlıklar çıktı baya yoruldum ama değdi inşallah şimdide Bi güzel tatilimin keyfini çıkaracak dinlenecek inşallah
Oh misss. Regl olunca ben de girişcem eşim evdeyken dersimin az olduğu günler. Yavaş yavaş oda oda yaparım cam tül perde indircem inşallah niyetini aldım.

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Selamlar canlar
Oohhh ne güzel sağlikla sihhatle kullan ins.Ben de bayramdan sonra baslarim ins yavas yavas.

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Oh misss. Regl olunca ben de girişcem eşim evdeyken dersimin az olduğu günler. Yavaş yavaş oda oda yaparım cam tül perde indircem inşallah niyetini aldım.
Oohhh ne güzel sağlikla sihhatle kullan ins.Ben de bayramdan sonra baslarim ins yavas yavas.
Dün zor olan odaları yaptım eşim evdeyken cam tül hepsini yaptım artık içim rahat, bayram sonu kreş başlayacak olursa taa kapanana kadar bişey yapamam, temmuz 2 sine kadar çalişacam sonrası dinlenmece artık

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Selamlar, huzurlu geceler:295:

@pempik size de nasip olur insallah. Yolun duserse gideriz beraber:37:

@İppeekk diyetin olumlu sonuclar vermesine sevindim canisi. Kuzucuk iyi olsun da, yeyip icecek zamani Rabbim nasip eder insallah:kf19:

@Portakal Sulu Ördek gecmis olsun canisi. @Masaaa ya katiliyorum. Psikolojik bir durum olma ihtimali de var. Geciktirme gulum:kf19:

@Ausencia sonuclarin nasil cikti?:37: Tam kapanmayi sormussun. Cam balkonlarin birer kanadini actik bugun yalan yok. Ama sineklikler kapali:294:

@Arimaya bebek demiyorum kuzum. Dur bir kendini dinle diyorum. Hayatinin geri kalaninda yapabileceklerini yeniden bir gozden gecir, farkli seyler dene:37:

@Çakıl masallah 6 embriyo. Transfer yarin:37: Nasil heyecanlisindir suan, uyku da tutmaz:74: Her sey gonlunce olur insallah. Merakla&heyecanla senden gelecek haberleri bekliyorum:37:

Bahceye agac ekme izni yok. Onceden ekili buyuk bir kayisi agacimiz var. Sebze ve yesillik ekti esim. Yazin dalindan koparir yeriz kismetse. 3-4 kok bogurtlenimiz ve tum yaz bol bol yaprak&uzum veren bir asmamiz var. Gunebakanlar da cayin yanina yoldaş :37:
Transfer ertelendi muayenede rahimi dinlebdirmeye karar verdiler. Bosandiginda donmus embryolari transfer ettirebiliyor musun bilgin var midir yaal bir sorun oluyor mu

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Selamlar, huzurlu geceler:295:

Su gibi geciyor gunler. Dediginiz gibi son gunlere girdik Ramazanda. Artik her gun Kadir gecesi gibi degerlendirmek lazim:37: Davulcu var burada ama mani falan okumuyorlar. Ritim de yok, sanki gece gece hincini davuldan cikarir gibi calip gidiyorlar:38: Baslangicta 10 gun kaybim var. Regl gelmez de guzelce istifade ederim insallah. Borcumu da hemen pesine tutarsam cok guzel olur:37:

Evde is cikardim kendime. Lüzumlu idi aslinda erteliyordum. Dolaplari bosalttik, gereksizleri atip yeniden duzenledik. İhtiyac fazlasini&kullanilmayani sıklıkla elden cikarmama ragmen nasil surekli esya kalabaligi oluyor anlamiyorum. Daha cok depolama alanina ihtiyac duyuyorum. Bol bol organizer siparisi verdim:45:

@Çakıl gozum seni aradi, nasilsin canisi? Planlandigi gibi transfer gerceklesti mi? Aklima Phoebe nin transfer sonrasi halleri geliyor:37:
Ekli dosyayı görüntüle 1527
Cok guldum insallah olur ama kafamda bi dolu dusunce var hayirlisi olsun diyorum hep

Üst Alt