Popüler Konu Biz Bize

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Pek keyfim yok kozlar ciddi bir karar vermeye calisiyorum. Ani bir karar olmamasi icin de sabrediyorum iui dusunmeden anlik ofke ile almak istemiyorum. Hakkimda hayirlisi olsun

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Kizlar dogru karari almamda bana yardim edevek bir dua var mi suan saglikli dusunemiyorum.

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Kizlar dogru karari almamda bana yardim edevek bir dua var mi suan saglikli dusunemiyorum.
Canım anlatmak istersen nedir sorun bu kadar büyük? Boşandığında transfer süreci bişeyler demişsin. Ayet-el kürsi oku inşirah oku aç yasin süresinin hiç olmadı ilk sayfasını oku

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Pek keyifli degilim icimi kemiren dusunceler var hangisi hayirli karar vermeye calisiyorum.
Hayrolsun çakılımm. Anlatmak ister misin.
Ev de huzursuzluk için bakara suresi dinlemek çok iyi geliyor. Kuzum kapanma sürecinde güzel düşün. İsten istemez herkes bunaldı ve tartışmalar arttı

Ausencia

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
@Çakıl canım sıkıntın belli ki evliliğin.
Almak istediğin karar hakkında en hayırlısı olsun , biz ancak bu şekilde dua edebiliriz sana
Aynı evin içinde ne yaşıyorsunuz bunu bilemeyiz , bunun ne kadarı tölere edilebilir bunu da sen biliesin canım .
Şu an hayatında evliliğin idamesinden çok daha önemli bir karar aşamasındasınız . Embriyo transferi.
Lütfen bu gerçekleşmeden sakince düşün fıstığım.
Gel bize yaz dök ne varsa
Birde yasal süreci sormuşsun. Dondurulmuş embriyolar yasal olarak kullanılamaz , etikte değil zaten sanki di mi ?

Hadi ama bu güzel bir süreç.
En stressiz olmanız gereken.

Yaz isteesen , bardağı taşıran damlaları.

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Canım anlatmak istersen nedir sorun bu kadar büyük? Boşandığında transfer süreci bişeyler demişsin. Ayet-el kürsi oku inşirah oku aç yasin süresinin hiç olmadı ilk sayfasını oku
Saglikli dusunmeye ihtiyacim var ve ben saglikli dusunemiyorum. Cekip gidesim var yeni bir hayat kurasim bilmiyorum belki en bastan yanlisti

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
Hayrolsun çakılımm. Anlatmak ister misin.
Ev de huzursuzluk için bakara suresi dinlemek çok iyi geliyor. Kuzum kapanma sürecinde güzel düşün. İsten istemez herkes bunaldı ve tartışmalar arttı
Cok zorlaniyorum biz hic tartismazdik bana sesini yukselttigini bile bilmiyorum ama artik sesi fazla yukselmeye basladi. Yakin arkadaslarimiz bosaniyor ve tum o surecte tum gerginlik bize yansidi ve esimin huyu tamamen degisti. Bana bile bazen kiz arkadasla ilgili olumlu biseydedigimde bana bile ofkeleniyor. Sanki kinini kusmak ister gibi

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Bi kaç gün sakinles kuzum suandaki sinirinle karar verme her evde oluyor böyle sinir anlari.zamana birak biraz hala ayniysa ona göre biç tart.ausun dedigi gibi esinle sorunlarinizi sen bilirsin biz bilemeyiz ama ani karar verme asla.arti oruç zamani oldugu için insanlar daha bi anlayişsiz ve agresif olabiliyor.dilerim hakkinda en hayirlisi en mutlu olacagin bi dönem olur
@Çakıl

Çakıl

Geri sayim 17 hedef 79
Kayıtlı Üye
@Çakıl canım sıkıntın belli ki evliliğin.
Almak istediğin karar hakkında en hayırlısı olsun , biz ancak bu şekilde dua edebiliriz sana
Aynı evin içinde ne yaşıyorsunuz bunu bilemeyiz , bunun ne kadarı tölere edilebilir bunu da sen biliesin canım .
Şu an hayatında evliliğin idamesinden çok daha önemli bir karar aşamasındasınız . Embriyo transferi.
Lütfen bu gerçekleşmeden sakince düşün fıstığım.
Gel bize yaz dök ne varsa
Birde yasal süreci sormuşsun. Dondurulmuş embriyolar yasal olarak kullanılamaz , etikte değil zaten sanki di mi ?

Hadi ama bu güzel bir süreç.
En stressiz olmanız gereken.

Yaz isteesen , bardağı taşıran damlaları.
Tum sureci burnumdan getirdi sozleri hareketleri cok yaralayiciydi begenmiyorsan git dedi bebekler olduktan sonra merak etme gidecegim dedim. Sadece bebek istedigim icin suan bu evde duruyorum dedim. Artik baska soz de konusmak istemedim onunla konusmuyorum da bunun ustune daha konusulur mu bilmiyorum. Ne zaman bebek isine girsek icinden bir canavar cikiyor burnumdan getiriyor anlamiyorum derdi ne. Yillarca istememisim simdi niye istiyormusum. Bosanan arkadasin tum kinini bana kustu bu donemde. Suan okudugum kitapta bu surec cok onemliyken vucudum surekli gergin ve bu embryolara zarar veriyormus daha ben nasil kizmayim nasil affedim bilemiyorum ko affedemiyorum. Kalbim dogrulmuyor. Kalbimi cizik cizik etti birakti.

Üst Alt