Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
@Arimaya geçmiş olsun canım.

Benim eşim de izin belgesi aldı hafta içi. Bugün köye gitti. Bugün gidiş yarın dönüş şeklinde yazmıştı izni ama akşam dönecek sanırım.
Biz sadece gidis aldik dönüs 17 sinin sabahi olacagi için izne gerek yok diye.siz niye ğitmediniz bi köy havasi alsaydiniz.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Biz sadece gidis aldik dönüs 17 sinin sabahi olacagi için izne gerek yok diye.siz niye ğitmediniz bi köy havasi alsaydiniz.
Ya biz hiç düşünmedik izin verme ihtimali aklımıza bile gelmedi. Bizim haşhaş var onun sulanması lazım eşim onun için gidecekti sebebe de onu yazdı. Onu yazınca da bizi ekleyemezdi zaten. Bi de e devlette seyahat izni başlığında eşimin sebebi yoktu o direk çalıştığı ilçenin kaymakamına talep dilekçesi yazdı oradan onaylandı.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Selam canlar. Eşimin bi akrabası sadece kendi izin belgesiyle eşini çocuklarını getirmiş köye. Bu hafta komple tatil olunca bizim dersler de iptal oldu. Gidelim gitmeyelim izin verirler mi ceza keserler mi derken kalktık geldik. Sırf çocuklsr için istedim gelmeyi evde gerçekten perişan oldular.

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Selam canlar. Eşimin bi akrabası sadece kendi izin belgesiyle eşini çocuklarını getirmiş köye. Bu hafta komple tatil olunca bizim dersler de iptal oldu. Gidelim gitmeyelim izin verirler mi ceza keserler mi derken kalktık geldik. Sırf çocuklsr için istedim gelmeyi evde gerçekten perişan oldular.
Çekirdek aile içi olunca ben bi mahsur görmüyorum acikçasi.ne zamana kadar ev içinde kaliçaz hadi biz kaldik çoçuklari ne yapicaz dag bayir bag bahce yok ki götürelim mecbur ailemize ğelicez.biz bi yere gitmiyoruz kardesim babam özelde oldugu için 2 haftadir kapali kimse kimseyle görüsmüyor o yüzden içimiz rahat gelip giderken.

melegim22

Başlangıç: 85.5 Güncel: 74,4
Kayıtlı Üye
Benim de eşimin izni var bizm yok yasak bitmeden geri Ankaraya dönsek sıkıntı olmaz inşaAllah ozaman demi?

Üst Alt