Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Çekirdek aile içi olunca ben bi mahsur görmüyorum acikçasi.ne zamana kadar ev içinde kaliçaz hadi biz kaldik çoçuklari ne yapicaz dag bayir bag bahce yok ki götürelim mecbur ailemize ğelicez.biz bi yere gitmiyoruz kardesim babam özelde oldugu için 2 haftadir kapali kimse kimseyle görüsmüyor o yüzden içimiz rahat gelip giderken.
Biz zaten evden çalışıyorduk 2 günde bir eşim sadece pide almaya çıkıyordu o kadar. Buradakiler zaten köyden çıkmıyo görüştüklerini komşu da yok olsa da açık hava uzaktan. Aşıları da oldular zaten 2 doz biraz da ondan rahatlar.
Benim de eşimin izni var bizm yok yasak bitmeden geri Ankaraya dönsek sıkıntı olmaz inşaAllah ozaman demi?
Canım şimdi git derim ceza yazarlar belli olmaz bence bu denk geleceğin ekiple alakalı. Kimisi çok titiz davranabiliyor. Arkadaşım diyo kapının önü her gün çocuk kaynıyodu dün birine ceza yazdılar dedi mesela. Bi de bizimki 1 saatlik yoldu çıktık geldik uzak olsa cesaret eder miydim bilmiyorum. Dün akşam kuzen dönmüş dönerken belgesine bakmışlar başka kim var arabada diye sormuşlar eşim çocuğum demiş geçirmişler. Biz hiç denk gelmedik zaten.
Baş ağrısı çekiyorum. Tansiyonumu ölçtüm 8-5 çıktı. İki gündür ağrı var geçmiyor. Oruç sonradan zorlaşmaya başladı benim için.
Geçmiş olsun canım. Çok zorladıysa tutmasan mı 8 5 çok düşük. Zaten kaç gün kaldı kazasını tutarsın.

Portakal Sulu Ördek

Seni senden uzaklaştıran ne varsa ondan uzaklaş!
Kayıtlı Üye
Geçmiş olsun canım. Çok zorladıysa tutmasan mı 8 5 çok düşük. Zaten kaç gün kaldı kazasını tutarsın.
Dün de böyle oldu tutamadım. Bugün tutayım dedim ama yine aynı. Bilemedim üzülüyorum da bozunca içim buruk oluyor ama bunun için kolaylıkta var Allah müsade etmiş. Biraz dinleneyim bakayım. İnşallah düzelir

Ausencia

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Selamlar :36:
Gelememişim 3-4 gündür .
Tam kapanma diyince devreleri de kapadım :38:
İyiyiz çok , bi sıkıntı yok .
Ramazanın son 3 gününü yakaladım bugün .
Evdeyiz maaile .
Biraz çokça kitap sipariş etmiştik , onlara haşr olduk . Biraz film saatleri ... oyundu , işti derken hoop uyku.

Uyku derken , sahura kadar oturuyoruz . 5 gibi uyku :)

Ausencia

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Anneminde kendine hayri yok sabaha kadar kustu ve ishal.rananin hastaligi yüzünden kaysiredeki endeskobi ve kolonoskobiyi iptal etmisti geri randevu almak ta zor bizim nevsehirden randevu aldim genel cerraha bakalim ne olacak.hiç iyi değil bisey yiyemiyor kadin mide görevi diye bisey kalmamis mide iptal .korkuyorum kötü bisey var diye.
Rabbim şifa versin mayam .
Kötüyü çağırma hiç , dua edelim bolca .

var mıydı koyulmuş bir teşhis , ben mi kaçırdım .

bende çok çektim bağırsaktan

melegim22

Başlangıç: 85.5 Güncel: 74,4
Kayıtlı Üye
Canım şimdi git derim ceza yazarlar belli olmaz bence bu denk geleceğin ekiple alakalı. Kimisi çok titiz davranabiliyor. Arkadaşım diyo kapının önü her gün çocuk kaynıyodu dün birine ceza yazdılar dedi mesela. Bi de bizimki 1 saatlik yoldu çıktık geldik uzak olsa cesaret eder miydim bilmiyorum. Dün akşam kuzen dönmüş dönerken belgesine bakmışlar başka kim var arabada diye sormuşlar eşim çocuğum demiş geçirmişler. Biz hiç denk gelmedik zaten.
Anladım, uzun yolda hgs ogs geçişlerde mi olurki kontrol
Bende bi yandan korkuyorum, ama eşimin oda arkadaşı ankaradan urfaya gitmiş ailesi ile ve sadece trt kartını göstermiş geç demişler izin kağıdına bakmamışlar bile
Eşiminde hem kartı var hem izin kağıdı
Onlar öyle geçince bizide geçirirler herlde diyorum

Üst Alt