Popüler Konu Biz Bize

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, huzurlu geceler:295:

Sinovac seçince randevu çıkmıyor burada. Eşim biontech oldu. Ben beklemedeyim. Aynı anda olmayalım dedik yan etki falan yaparsa diye. Bir de ben check up yaptırmak istiyorum bağışıklığıma çok güvenmiyorum. Ama ona da 30 hazirana randevu bulabildim o kadar da beklemek istemiyorum kararsızım.

Valla bakacak biri olsa ben de evde dursun derim ama bizim imkansız. Minimum derste bile okulda gideceğim en az 3 gün ki yapmazlar okulum kalabalık ders yükü fazla. Eşim zaten idareci olacak muhtemelen bu sene 8 5 mesaiye dönecek ondan da hayır yok :)
Randevu sisteminin bu kadar teferruatli oldugunu bilmiyorduk. Yanlis yapmayalim diye hic tiklamadik:45: Burada da vermiyordur buyuk ihtimalle.

Seneye ucretsiz alirsan, diger seneye rahat gonderirsin canisi. Ders programini ayarlayabilirsen yarim gun bile tercih edebilirsin. Benim yaramaz 17 aylik olunca, onumuzdeki sene bu formulle gecirmek durumundayim. Sonrasi Allah kerim:37:

Gunaydin kozlar dunku sonuc cikti ama ben bisey anlamadim yanina bi deger yazmamislar sanki deger dusuk gibi. 174 cikti. Bu ne demek hala kullandigim ilaclardan midir nasil anlarim ki
Forumdan bir arkadas, randevunu bekle hic kafani karistirma demisti sanki:45:

Yarin guzel haberlerini bekliyoruz:37:

Alismak miiii rana bildigin hayvan delisi annem sen bunu nerden buldun yavrum biraksak hayvanat bahçesinde bu rahatlikla yaşar diyor.izmire gittigimizde 10 aylikti orda kedi köpek inek koyun kuzuu dol etraf görünce birakin ben illa onlara gidicem diye basbas bagiriyordu hala ayni hiçte korkmuyor.büyüyünce veteriner olursa sasirmam.
Ben de cok istemistim vaktiyle. Hatta buraya tasininca haftasonlari hayvanat bahcesinde gonullu calismak istemistim:45: Cok severim hayvanlari, evimde olmadiklari muddetce:38:

Çakıl

86.6 hedef79 mantikli olmayabilir ama hayali guzel
Kayıtlı Üye
Cok kotu bir ruyadn uyandim hatta uyandigimi bile anlamayip saat niye bozuldu neden aksam 8i degilde gece 1.30 u gosteriyor diye anlayamadim. O kadar canliydi hersey. Korkularim ruualarimi elegecirmeye basladi. Hayirlisi olsun

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Cok kotu bir ruyadn uyandim hatta uyandigimi bile anlamayip saat niye bozuldu neden aksam 8i degilde gece 1.30 u gosteriyor diye anlayamadim. O kadar canliydi hersey. Korkularim ruualarimi elegecirmeye basladi. Hayirlisi olsun
Çakıl rüyalara hiç takılma. Bana alp erene hamileyken birisi rüyasını gördüm o bebek tutunamayacak sana dedi. Onun üzerine uzun süre her gece düşüğü hatırlatan rüyalar gördüm. Böyle paralar falan dökülüyodu cebimden tutamıyodum çığlık ata ata haykırıyorum falan. Çok hassas bi dönemdesin. Rüyalarda korktuğun şeyleri görebilirsin. Oh be rüyaymış diyip geçmek lazım :)

Çakıl

Kayıtlı Üye
Çakıl rüyalara hiç takılma. Bana alp erene hamileyken birisi rüyasını gördüm o bebek tutunamayacak sana dedi. Onun üzerine uzun süre her gece düşüğü hatırlatan rüyalar gördüm. Böyle paralar falan dökülüyodu cebimden tutamıyodum çığlık ata ata haykırıyorum falan. Çok hassas bi dönemdesin. Rüyalarda korktuğun şeyleri görebilirsin. Oh be rüyaymış diyip geçmek lazım :)
Dun haberi verdigimiz bir kisiden sonra ustume bir agirlik coktu kotulestim resmen icim bunaldi rahatsizlandim butun gece kabus gordum. Keske soylemeseydik dedim ama esimi kiramadim. Butun gun oyle guzel neseli keyifli gecmisti ki bir anda sanki karabulutlar coktu gibi oldu ustume dua okurken uyuyakalmisim.

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
Dun haberi verdigimiz bir kisiden sonra ustume bir agirlik coktu kotulestim resmen icim bunaldi rahatsizlandim butun gece kabus gordum. Keske soylemeseydik dedim ama esimi kiramadim. Butun gun oyle guzel neseli keyifli gecmisti ki bir anda sanki karabulutlar coktu gibi oldu ustume dua okurken uyuyakalmisim.
Bi tavsiye de birinci derece yakınlardan başka kimseye öyle hemen haber vermeyin. İlk oğlumda anneme bile kalp atışını duyana kadar söylemeyecektim de kalktı istanbula geldi sonra da valizim ağır gel yardım et dedi mecbur söyledim :olamaz:

pempik

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Bi tavsiye de birinci derece yakınlardan başka kimseye öyle hemen haber vermeyin. İlk oğlumda anneme bile kalp atışını duyana kadar söylemeyecektim de kalktı istanbula geldi sonra da valizim ağır gel yardım et dedi mecbur söyledim :olamaz:
Bide çakılın uzun zaman sonrası olunca nazar olur Allah korusun

Çakıl

Kayıtlı Üye
Bizde anneannem faktoru oldugu icin haberleri oluyor cunku annemin onu birakmasi gerekiyor. Bi de sulalem zaten toplam bakinca 7kisi :298: ama cok dua eden insanlar oldu insallah allahim onlarin de muradini verir.

Üst Alt