Popüler Konu Biz Bize

D3S1R3

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Selamlar, tatli ruyalar:295:

Yarin bir tez savunmasi, 2 büt ve bir toplantim var:45: Sonrasinda kus gibiyim..

@Çakıl gozun aydin canisi. Saglikli sekilde devamini da nasip etsin Rabbim.

@floweroflife gecmis olsun, can sıkıcı bir durum. İnsanlarla ugrasmak halihazirda zorken bir de hastalik.. Ev durumunda bir gelisme var mi?

İppeekk

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Ctesi yine tahlil istedi 1000 uzerinde olmasi gerekiyormus. Cikan sonuca gore randevu verecekler kontrol icin suan ikiz olma ihtimali var cok guzel artis dedi. İs yeri de pandemi nedeniyle izjn versi nasil olacak bilmiyorum ama galiba evde olacagim bu surecte. Cteai de guzel sonuc cikarsa bi oh daha diyecegim insallah
Hadi inşallah çakılımm artık tek bedende 3 kişisiniz inşallah hadi Bakalım mmmmm ayyy çok heycanlıııı :7: :7: :7: :7: :46: :46: :46: :46: :46:

Çakıl

86.6 hedef79 mantikli olmayabilir ama hayali guzel
Kayıtlı Üye
Benden haberler: ve korkulan başımıza geldi , evlerde kalan kiracılardan biri covid pozitif çıktı . O evde karantinada, diğer odalarda kalanlar çil yavrusu gibi dağıldı. Hepsi evden çıkmak istiyor, baya bir konuştum , ikna etmeye çalıştım , siz de temaslısınız çıkmadan karantinada kalmanız gerek gedim , dinletemedim , en sonunda ne halt yerseniz yiyin dedim . Güya çiftliğe geldik tatil için , dünden beri bu krizle uğraşmaktan tatil falan kalmadı. Ne yapayım yani , üstlerine mi kitleyeyim kapıyı. Böyle böyle yayılıyor demek ki bu illet. Kardeşim de o evde kalıyor, o bir tek o kaldı , hasta olan Alman, (allahtan iyi semptomu vs yok ) diğer giden üçü de İtalyan. Demek ki bu zıkkım bu İtalyanlardan böyle dağıldı tüm Avrupa’ya. Öyle biraz sinirli biraz yılgınım ama artık biraz rahatladım , ben elimden geleni yaptım .
Kardeşim şu anda iyi , zaten o pozitif olan arkadaşının pozitif olduğunu öğrendiğinden beri odasından çıkmıyor, cuma teması olmuş , cımartesiden beri kendini izole etmiş, bakalım umarım geçmemiştir başkasına.
Kardeşim dün hızlı test yaptı negatif çıktı, bugün de pcr yaptırdı . İki tane de hızlı test aldı 3 günde bir bakacak. Umarım bir şey olmaz
İnsallah canim artik semptom olmadi mi resmen hastaliktan korkmaz oldum nasil alistiysam bu duruma.

Çakıl

86.6 hedef79 mantikli olmayabilir ama hayali guzel
Kayıtlı Üye
Selamlar, tatli ruyalar:295:

Yarin bir tez savunmasi, 2 büt ve bir toplantim var:45: Sonrasinda kus gibiyim..

@Çakıl gozun aydin canisi. Saglikli sekilde devamini da nasip etsin Rabbim.

@floweroflife gecmis olsun, can sıkıcı bir durum. İnsanlarla ugrasmak halihazirda zorken bir de hastalik.. Ev durumunda bir gelisme var mi?
Amin csnim insallah. Tatile az kaldi demekki :kf102: kolay gelsin

Üst Alt