Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
@matematik61 bernam senin paşalar nasıl
Ya girdim okudum yazamadım
@matematik61 sizi de okumuştum canım , üst üste gelmiş , azına çoğun bakmadan hemen bir sadaka vermeyi unutma bu durumlarda
Bizde sık yaşıyoruz
Melikeyi gör şu an komando mübarek
Her yeeeeri yara bere

Yüzü , yanakları bile :7:
İkisi de iyi çok şükür. Büyük oğlanın ilaçları da bitti tamamen. Kendisi de iyi. Küçük de en fazla 1 lere falan öksürüyo artık. Bu kadarla gelmiş geçmiş olur inşallah.

Sadaka da veririm sürekli aus çıkmaz aklımdan.

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Buharlaşıyozzzz. Nem çok fenaaa banyodan çıkmadan yeniden yıkanmalık oluyoruz.

Bu sabah 8 buçukta denize gittik. Kimsecikler yoktu deniz missss gibiydi balıklar vardı bi sürü. Güzel güzel takıldık geldik öğlen sıcağına kalmadan.
bizde aynı durumdayız bernam ya deniz dibimizde ama hiç yüzmeye felan gitmedik çok kalaba oluyor Bi iki defa kenarlarda yürüdük sadece
İkisi de iyi çok şükür. Büyük oğlanın ilaçları da bitti tamamen. Kendisi de iyi. Küçük de en fazla 1 lere falan öksürüyo artık. Bu kadarla gelmiş geçmiş olur inşallah.

Sadaka da veririm sürekli aus çıkmaz aklımdan.
Maşallah bernam Rabbim kabul eylesin canım

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Bu yıl da gidemeyecem anneme, hayırlısı sağlık olsun kızlarım çok istiyor gidelim diye ama kaldık malesef, eşim kurban kesmeye gittiği için her kurban bayramını yalnız geçiririm kızlarımla gezer tozarız yarın komşuma kahvaltıya davetliyim sonrada yine kızlarımla takılırım artık

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Bayraminiz kutlu olsuunnn :atankalp: :74::kf113::kalpler: saglikli sihhatli mutlu huzurlu sevdiklerinizle nice nice güzel bayramlariniz olsun canlaaarrr

Üst Alt