Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Bu ay regl dengesi degisen var mi .ya gününde olurdum ya da iki gün önce gelirdi hep.bu ay 2 gün geçikti tık yok daha :skandal: umarim bayram etkisidir.yogusaaaaaa korundugumuz haldeeee:46:tırsıyoreeeee:issiz:

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Bu ay regl dengesi degisen var mi .ya gününde olurdum ya da iki gün önce gelirdi hep.bu ay 2 gün geçikti tık yok daha :skandal: umarim bayram etkisidir.yogusaaaaaa korundugumuz haldeeee:46:tırsıyoreeeee:issiz:
Korunmapa güvenme zaten canım hayırlısı olsun

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
:214: %3ihtimal korunsanda herzaman o ihtimal var. Bu yil kimse dogurmuyor zaten tek biraktiniz beni

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
Bugun artik yavas yavas hareketlerimi arttirmaya basladim cok sukur. Mesela yemegi ben yaptim. 15 dakika ayakta durma sinirina dikkat ettim. Felsefem 1 saat yat 15 dakika hareket et sekline donusmeye basladi. Aksam yemek saatimi 4 e cektim 7de demuz ve findik yiyorum.gece rahat yatiyorum

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Bugun artik yavas yavas hareketlerimi arttirmaya basladim cok sukur. Mesela yemegi ben yaptim. 15 dakika ayakta durma sinirina dikkat ettim. Felsefem 1 saat yat 15 dakika hareket et sekline donusmeye basladi. Aksam yemek saatimi 4 e cektim 7de demuz ve findik yiyorum.gece rahat yatiyorum
Maşallah çakılım çok iyi olmuş

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Bende dün diyetisyene gittim tahlil yaptırmamiştım yarın asm de yaptırıp salı gün gösterip liste verecek gidemezsem watsap dan gönderecek
İyi sevdim içim ısındı bakalım hedefim yılbaşina kadar hedefe ulaşmak inşallah

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
Kizlarmoralim cok bozuk diet yapmama ragmen sekerim cok yuksek cikiyor :issiz: hareketsizlik sekeri yukseltir mi ne yapmaliyim kilo almiyorum ama sekerim 1 haftadir yukseliyor

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
Bende dün diyetisyene gittim tahlil yaptırmamiştım yarın asm de yaptırıp salı gün gösterip liste verecek gidemezsem watsap dan gönderecek
İyi sevdim içim ısındı bakalım hedefim yılbaşina kadar hedefe ulaşmak inşallah
Supersin pembik sana da bu yakisirdi. Mart ayinda ben de katilirim sana 50 kiloyakadar duser kizlara hava atariz 60 kilo olanlara

Arimaya

Onursal Kıdemli
Kayıtlı Üye
Kizlarmoralim cok bozuk diet yapmama ragmen sekerim cok yuksek cikiyor :issiz: hareketsizlik sekeri yukseltir mi ne yapmaliyim kilo almiyorum ama sekerim 1 haftadir yukseliyor
Bi müddet takip et doktoruna danis.benim görümcemde 2 ay oldu dogum yapali .gebelik sekeri çikti son 4 ayinda igne kullandi .suan degerleri normal kullanmiyor igne .o yüzden sıkıntı etme.

Üst Alt