Popüler Konu Biz Bize

pempik

Onursal Demirbaş
Kayıtlı Üye
Olsun hafta sonu bile çıksan sadece, insanın ruhu tazelenir ne güzel
Hemde nasıl iyi geliyor flom ya, aslında kızı okula bırakınca küçük durdukça vaktim oluyor da ama o zaman kalaba oluyor yanında okul var çocuğunu bırakan yürüyüşe gidiyor kalaba olunca gitmek istemiyorum

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
Kizlar acil soru sormam lazim simdi normal yumurtali saglikli kahvalti yapinca sekerim 165_178cikiyor. Bu sabah elektrik ve su yoktu ben de kurabiye ve meyve suyu ile kahvalti yaptim ustune 5 tane cilek yedim. Sekerimi olctim 150 cikti. Ben 200 cikar kesin diye beklerken daha dusuk cikti bu normal mi ben anlam veremedim valla.

Masaaa

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Selamlar enerjik gunler :295:

Maaile okulluyduk bugun:45: Ben deneye girecegim hazirlik yaptim. Buyuk korsan kucuk korsana bakti. Ortanca korsan da okuluna basladi. Kitaplarini aldik. Haftasonu da kirtasiye/ust bas halledersek isimiz kalmaz:37:

@Çakıl o nasil isim secme seruvenidir oyle:294:
@matematik61 burasi da ayni canim. Kaynim yakin bir ilde ev kiraladi, aylik 2.5:38: Bu arada 3600 ek gosterge size de yansiyacak mi?
@Masaaa nerelerdesin?:37:
@İppeekk nasil oldunuz kuzum?:kf19:
@pempik erkeklerin hepsi oyle. Ben sirf esimin ugrasi olsun diye hobi bahcesine basvurmustum:45:
Burdayım kuzum geldiiimmmm. Düzenli girebilmeyi Bi başarsam şuraya arada girip göz atıp çıkıyorum yazamıyorum bir türlü ama aklım burada tabiii

Çakıl

86.6/89.2/88.5
Kayıtlı Üye
Ogrendim ani yukselme ve dusmeden dolayi imis. Yarin sifir seker dieti yapiyorlar. Bugun kollarim cok uyustu seker yaparmis. Meyve ve ekmekntamamen kesildi. Indulin veya ilac olmadan 2 hafta deneyecegiz. Tek guzel haber artik yuruyuse gidebilecegim. Bekle beni park geliyorum :kf111:

Üst Alt