Popüler Konu Biz Bize

matematik61

Bağımlı
Kayıtlı Üye
Bemim alt çenedekiler çıkmış haberim yok. 6sene önce dişçiye girmiştim çene yapın geniş olduğu için ağrı yapmamış kolay çıkmış farketmemişsin demişti. Üsttekilerden ses yok hala @melegim22

floweroflife

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Bemim alt çenedekiler çıkmış haberim yok. 6sene önce dişçiye girmiştim çene yapın geniş olduğu için ağrı yapmamış kolay çıkmış farketmemişsin demişti. Üsttekilerden ses yok hala @melegim22
Aynen ben de farketmemişim çıktıklarını , dördü de kendi kendine çıkmış... üsttekiler çürüdü, çektirdim, ay bir tanesini çektirmem çok olaylı olmuştu, ay ay hatırlamak bile istemiyorum
:bicak:

Çakıl

Forum Kıdemlisi
Kayıtlı Üye
Kızlar çok teşekkür ederim iyi ki varsınız gerçekten. Şimdi ne evhamlı ne pimpirikli diye düşünüyorsunuzdur haklısınız ama elimde değil inanın çok korkuyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bi de yandaki sitede 17 haftalık bebek 11.kattan düşmüş 2 gündür kendime gelemiyorum bayramda kv yüzünden de eşimle yaptığımız bi konuşma sayesinde yapayalnız hissediyorum kendimi herşeyi sorguluyorum eşimi sevgisini bile yalnızım herkes yanımda ama anlatamıyorum ben yalnızım aslında yoklar gibi hatta olmasalar en azından yanımda değiller diye düşünürüm. En uzağım en yakın en yakınım uzak oldu sanki belki hormonal belki aşırı duygusallıktan oluyor geçecek geçmek zorunda bebeğimi huzursuz edemem

Böyle işte ondan gelmemem konuşmak istememem yüreğim tükeniyor birine bişey anlatırken yoruluyorum resmen
:atankalp:

Üst Alt