Popüler Konu Biz Bize

Arimaya

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
@Masaaa laaaa kadınlar hep yalnızdir çoçuk istiyorsanız kendiniz istediginiz icin yapın diye bagiriyoruz ya hep.o yüzden üzülme kuzu sen anasın ana.anne hersey demek stras etme yalnız degilsin 2 hafta sonra alina gelir. yaaa bugün günlarden neydi dersin gari :298: :anne: o kadar hızlı ğeçer zaman

matematik61

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Ay eşimin okulunun resim sergisi vardı avm ye gittik. Girmişken oğlanı oyun parkına soktum 1 saat ayakta peşinde dolandım geberdim yorgunluktan eve geldim uzandım çok fenayım yyy

İppeekk

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Kızlar çok teşekkür ederim iyi ki varsınız gerçekten. Şimdi ne evhamlı ne pimpirikli diye düşünüyorsunuzdur haklısınız ama elimde değil inanın çok korkuyorum kendimi rahatlatmaya çalışıyorum bi de yandaki sitede 17 haftalık bebek 11.kattan düşmüş 2 gündür kendime gelemiyorum bayramda kv yüzünden de eşimle yaptığımız bi konuşma sayesinde yapayalnız hissediyorum kendimi herşeyi sorguluyorum eşimi sevgisini bile yalnızım herkes yanımda ama anlatamıyorum ben yalnızım aslında yoklar gibi hatta olmasalar en azından yanımda değiller diye düşünürüm. En uzağım en yakın en yakınım uzak oldu sanki belki hormonal belki aşırı duygusallıktan oluyor geçecek geçmek zorunda bebeğimi huzursuz edemem

Böyle işte ondan gelmemem konuşmak istememem yüreğim tükeniyor birine bişey anlatırken yoruluyorum resmen
Arada olur böyle kuzummmmmmm. Ben böyle durumda sadece annemle mutlu olurum. Annen müsaitse yanına gelse sanada iyi gelir sanki.
Korkuyorum ameliyattan sonrası çok zor oluyomuş :kf17:
Evet 1 gün felaket oluyosun da değerdi benim için. Ben 2 sene aralıklarla felaket ağrılar çekmiştim

melegim22

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Ben aldırmadım, kendi kendilerine çıktılar, üst iki dişim daha sonra çekildi, altlardan birine dolgu yapıldı geçen hafta.
Çıkarken ağrı yapması normal, düzgün çıktılar mı Peki?
Bemim alt çenedekiler çıkmış haberim yok. 6sene önce dişçiye girmiştim çene yapın geniş olduğu için ağrı yapmamış kolay çıkmış farketmemişsin demişti. Üsttekilerden ses yok hala @melegim22
@melegim22 disin düzgün çikiyorsa niye ameliyt falan düsünüyorsun ki onu anlamadım birak çiksinlar
Aslında çıkıktı ama yarısı gömük daha öncede ağrımıştı bu sefer bi farklı acıyo
Üstlerde bişey yok benmde

Arimaya

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Aslında çıkıktı ama yarısı gömük daha öncede ağrımıştı bu sefer bi farklı acıyo
Üstlerde bişey yok benmde
Disçiye git bi röntgen ceksin durumuna baksin.benim de alttan bir disim yan yatik dislerime dogru baski yapıp cikmaya calısıyordu ameliyatla aldılar

melegim22

Kıdemli Üye
Kayıtlı Üye
Disçiye git bi röntgen ceksin durumuna baksin.benim de alttan bir disim yan yatik dislerime dogru baski yapıp cikmaya calısıyordu ameliyatla aldılar
Böyle ağrımaya devam ederse mecbur gidecem çok fena bişe

Üst Alt