Çamaşır Yıkamaya Çözüm

Yağmur Arı

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Herkese merhaba. 2 çocuk annesiyim. Ev hanımı olmama rağmen ev işlerine yetişmekte çok zorlanıyorum. En azından eşimin iş eşyalarını ve makineye atamadığım çamaşırları kuru temizleme ile aradan mı çıkarsam diyordum. Fakat kuru temizlemeye git yıkansın geri al derken yine zaman kaybım olacaktı derkeen öyle bi uygulama buldum ki kapıdan alıp kapıya geri getiriyolar. Birkaç çamaşırımı sipariş verdim ve tertemiz teslim ettiler. Çalışan kadınlar için de bu uygulama çok kolay olur diye düşünüyorum. Şubeleri İstanbul'da fakat Türkiye'nin her yerinden sipariş verebiliyorsunuz diye biliyorum. Merak edenler için uygulamanın adı Temiz kesinlikle tavsiye ediyorum. Böylelikle hem zaman kaybı olmuyor hem iş yükünü azaltıyor. Özellikle benim çocuklarım gibi yaramaz çocuklarınız varsa :) Daha önce sipariş vermiş olanlar varsa onlar da yorum yapsınlar ki akıllarda soru işareti kalmasın. Fiyatları bana uygun geldi ama her bütçeye göre değişir tabi. Merak ettiğiniz bir şey olursa yorum kısmında sorun seve seve cevaplarım.

Üst Alt