Çiftler için seks oyuncakları

taylan15

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
30 Ara 2020
Mesajlar
2
Bir çok insan aynı soruyu kendine yada arkadaşına soruyordur. Öncelikle belirtmem gerekir ki evliliğinizi canlandırmanın en iyi ve en kestirme yolu eşinizle sürekli diyalog halinde olmanızdır. Bu sayede iyi bir iletişim dili kullanılırsa çok iyi sonuçlar elde edilebilir.
Eğer yeni evliyseniz aslında yapacağınız bir çok şey var. Mesela iyi bir tatile çıkmamak her zaman iyi gelebilir. bu sayede farklı ortamlarda seks hayatınızda renklenecektir.

Bunun dışında ise kesinlikle seks oyuncaklarını denemenizi tavsiye edebilirim. Bu konuda bir çok oyuncak bulunmaktadır. Mesela fetiş ürünleri tercih edebilirsiniz. Bu oyuncaklarla bir çok fanteziyi gerçekleştirebilirsiniz. Kırbaç, Kelepçe, pozisyon setleri, ağız topları gibi bir çok farklı ürün deneyebilirsiniz. Bununla beraber titreşimli penis halkası, dildo, vibratör, hata strap-on bile kullanılabilir.

Uzun yıllar evli çifteler içinde aslında durum aynı fakat özelikle çok uzun yıllar evli olan çiftlerin daha farklı ihtiyaçları olabilir. Mesela bayanlar daha büyük bir penis isteyebilir. Bunun için yapmanız gereken büyük bir dildo olabilir. yada orgazm sorunu yaşayanlar içim kiltrois uyarıcılı vibratörler tercih edilebilir. Bu durumda kadınların en çok tercih ettikleri ürünler: vibratörler, dildolar,orgazm topları,şişme erkek manken gibi bir çok seks oyuncağı tercih edebilirler.
Ayrıca anal seks yapmak isteyenler için titreşimli anal vibratör bilgi seks oyuncakları tercih edilebilir.
 
Üst Alt