Çiftlerin seks hayatını ateşleyecek erotik oyuncaklar neler?

Merve Keskin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ocak 2020
Mesajlar
19
Merhaba arkadaşlar. Biliyorsunuz ki evlilikte cinsellik oldukça önemlidir. Peki zamanla sıradanlaşan cinsel hayatımızı nasıl renklendirebiliriz? Kendi yaşadığım sorundan yola çıkarak kısa bir araştırma yaptım ve sizlerle de paylaşıyorum. Umarım işinize yarar, keyifli okumalar....
Rutinleşen seks hayatı,çiftlerin birbirlerine olan ilgisini azaltmakta,seks adeta ‘’görev icabı yapılan’’ bir aktivite haline gelmektedir.Monotonlaşan cinsel yaşam en çok kadınları etkiler.Çünkü erkek fizyolojik yapısı gereği,orgazma daha kolay ulaşırken,kadın için bırakın orgazmı,seksten zevk almak bile imkansızlaşır. anal ürünler burada kurtarıcı rolü oynamaktadır.
Bu yazımda,seks yaşamında bıkkınlık yaşayan evli danışanlarıma önerdiğim seks oyuncaklarını ve neden önerdiğimi bilimsel veriler eşliğinde sizlerle de paylaşacağım.
Çiftlerin seks yaşamındaki monotonluğu aşmaya yardımcı olacak erotik ürünler hangileri?

1-Belden Bağlamalı Vibratör veya Dildo
‘’Belden bağlamalı evlilik kurtarıyor’’ isimli yazımda ayrıntılı olarak ele aldığım bir seks oyuncağı...Yatak odasını canlandırmak isteyen tüm çiftlere belden bağlamalı vibratör veya realistik penis öneriyorum.Nedenleri ise;
*Kadının farklı boy ve kalınlıktaki başka bir penisle ilişkiye girme isteği ,kocası tarafından giderilir.(Erkek belden bağlamalıyı takar ve eşiyle sevişir.Bu noktada içi boş belden bağlamalı protez penisler diğer bir seçenektir. Erkek penisini içi boş olan vibratörün içine yerleştirir ve ilişkiye girilir.Böylece kadın eşinin penisini daha büyük ve daha kalın hisseder.)
*Erken boşalma,iktidarsızlık gibi sorunlar nedeniyle orgazm olamayan kadını,kocası belden bağlamalı ile defalarca orgazma ulaştırabilir.
*İstenirse , vibratörü kemerden ayrılıp tek olarak kullanılabilir.Bu sayede,aynı anda iki penisle seks isteği tatmin edilebilir.
*Rol değişimine olanak sağlar.Her kadın biraz erkek,her erkek biraz kadındır...Örneğin;Klitoris ,kadının gelişmemiş penisidir.Bu fiziksel gerçeklik bile,lezbiyen veya gay olmaksızın karşı cinsin yerine geçme isteğinin kanıtıdır.Belden Bağlamalı Vibratör ile kadının erkek,erkeğin akdın olacağı seks fantazileri kolayca yaşanabilir.Yeter ki ön yargılı olmayın ve kendinizi sınırlamayın...

2- Vibratör veya Realistik Penis
Eğer belden bağlamalılar konusunda yukarıda yer alan öneriler size uzaksa,kesinlikle bir vibratör veya dildo almanızı tavsiye ederim...Belden bağlamalılar başlığı altında açıkladığım tüm faydaları vibratörler içinde sıralamak mümkün.O nedenle tekrar etmeyeceğim.

3-Fetiş &BDSM Oyuncakları
BDSM,bazı yazılarımda açıkladığım üzere, Türkçe ’ye; zorla ele geçirilme,direktif verme,itaat etme olarak çevrilebilir.Mutlaka sadist veya mazoşist özellikli olmak zorunda değildir.Bu nedenle ürpermenize gerek yok.
Neden Fetiş &BDSM türü erotik oyuncaklar kullanmak gerekir? Sorusunu bilimsel olarak yanıtlayayım;
Yıllarca romantik,duygusal sevişen çiftler bir şeyin eksikliğini çekerler.Bu şey,genlerimizde olan zorlanma ve sert sevişme isteğidir.Çoğu kadın ve erkek zevk anında daha sert olmak ister ama,utanıp söyleyemez.Oysa utanılacak bir durum yoktur.Bu hisler de doyurulmalıdır.Dikkat edilmesi gereken konu ise,BDSM ‘nin ölçüsünü ayarlamaktır.
 
Üst Alt