Cilt sağlığı için doğru kolajeni nasıl bulabilirim?

özge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba hanımlar sizlere bir şey danışacağım bu konularda siz daha deneyimli ve tecrübelisiniz kzı akardeşimin hesabından bu soruyu soruruyorum. biz erkekler biraz daha uzak kalıyoruz. Simdi malum yaşamın getirdiği koşullar, şehir hayatı, sağlıksız beslenme, stres gibi nedenlerle artabildiği gibi alkol tüketimimin nedeniyle de cilt sağlığınmkı olumsuz etkiliyo ve cildimin bozulduğunun farkındayım. Bu yüzden de kolajen takviyesinin cilde ekstra olarakta kemiklere kadar iyi geldiğini öğrendim. Ama bu kolejin en sağlıklı nasıl tüketeceğimi anlayamadım. Bir çok marka bir çok ürün var hangisine güvenmeliyim

Son düzenleme:

bilgehanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar bi erkek olarak cildinize önem vererek böyle bir soru sorduğunuz için sizi takdir ediyorum. Kolajende kadın erkekle alakalı bir durum değil tabiki, vücudun kolejen ihtiyacı herkes için geçerli olan bir şey. Şöyle anlatayım vücudumuz beli bi yaştan sonra kollajen üretimini azalttığı ve gittikte bıraktığı için cilt problemleri başta çok umursanmada ilerleyen zamanlar için daha fazla sıkıntıya sokabilir bu yüzdende takviye kullanımı bu noktada önemli oluyo. Ben kendim kyani hl5 ürününü kullanıyorum. Ve inanın eğer düzenli kullanırsanız cildinizin parlamasına ve sağlıklı görünmesine iyi bir destek olursunuz.istikrar önemli bi nokta

Üst Alt