Cinsellik Üzerine Kitap Önerileri

Yağmur Arı

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
2 Ocak 2020
Mesajlar
10
Merhabalar. Okuyup çok sevdiğim kitap önerilerinde bulunacağım. İlgili olanlar eminim çok sevecekler :)

G Noktası
Alice Kahn Ladas, Beverly Whipple, John D. Perry
Nokta Kitap, 2009
NEDEN OKUMALISINIZ: Hepimiz G noktası hakkında onlarca şey duymuşuzdur ama çok azımız onun gerçekten ne olduğunu, tam nerede olduğunu ve ne işe yaradığını biliyor! Eğer siz de G noktasının hünerlerinden bihaberseniz bizce bir an önce bu kitabı okumalı ve kendi derinliklerinizde keşfe çıkmalısınız.

1001 Cinsel Pozisyon
Dr. Nur Akın, Sheikh Virtue
Yeşil Elma Yayıncılık, 2008
NEDEN OKUMALISINIZ: Bu kitapta bulunan tam 1.001 cinsel pozisyonun tamamı görseller ve ayrıntılı açıklamalarla sunuluyor. Eğer yeni pozisyonlar keşfetmek ve favorilerinizi ona göre yapmak isterseniz, işe bu kitabı incelemekle başlayabilirsiniz. Sevgilinizle birlikte incelemenizi öneriyoruz.

Orgazm Rehberi
Antilla Good, Karen J. Manning
Nokta Kitap, 2009
NEDEN OKUMALISINIZ: Gerçekten orgazm yaşıyor musunuz? Ya da yaşadığınız orgazmın gerçek olduğunu nasıl anlarsınız? Bu konuda kafanız bir hayli karışıksa, tamamen gerçek araştırmalar ışığında hazırlanan bu kitaptan, orgazma dair bilmediğiniz ve sizi çok şaşırtacak şeyler öğreneceksiniz.

Gizli Kapaklı Şeyler
Gökçen Erdoğan
Postiga Yayınları, 2014
NEDEN OKUMALISINIZ: Cinsel hayatınızda bazı problemler yaşıyorsanız, bunu dünyada yalnızca siz yaşıyormuşsunuz gibi hissediyor olabilirsiniz. Ancak bu kitapta sizin yaşadıklarınıza çok benzer hikâyeler var. Aynı zamanda Cinsel Terapist olan Opr. Dr. Gökçen Erdoğan’ın terapi odası hikâyelerinden derlediği bu kitap, size sorunlarınıza dışarıdan bakıp yeni yollar keşfetmeyi öğretecek.

Boşalma, Orgazm ve Cinsel Doyum
Cem Keçe
Pusula Yayınevi, 2013
NEDEN OKUMALISINIZ: Bu kitap, boşalma, orgazm ve cinsel doyumun püf noktalarını ve boşalma sorunlarının üstesinden gelmek için çok özel tavsiyeleri içeriyor. Tatminkâr ve haz dolu cinsel birlikteliklerin sırrını merak ediyorsanız cevabı bu kitapta bulabilirsiniz. Sevgilinize de okutmanızı tavsiye ediyoruz.

Yaşasın Orgazm
Dorian Solot, Marshall Miller
Aganta Kitap, 2014
NEDEN OKUMALISINIZ: Bu kitapta seks oyuncakları, vibratör, G noktası, haz duymanın yolları, anal ürünler ve de vajinanızla ilgili merak ettiğiniz her şeyi bulabilirsiniz. Yakın bir arkadaşınızla bu konularda sohbet ettiğinizde nasıl eğleniyorsanız, Yaşasın Orgazm’ı okurken de öyle eğleneceğinizi garanti ediyoruz.

Aralarında en çok Gizli Kapaklı Şeyler'i sevdim. İyi okumalar :)
 
Üst Alt