Diyetisyen olmadan kilo verilir mi?

deriwn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar.Pek çok diyet uyguladim su ana kadar.Diyetisyene de gittim. Ya verdiklerimi geri aldım ya da veremedim.Su an 80 kiloyum ve boyum 166 cm.Iyi bir diyetisyene gidecek halde degilim ve devlet hastanesine de gitmek istemiyorum.Hem su aralar tehlikeli hem de çok ilgisizler.En son gittigimdr diyetisyen sandigim kisi hemsireymis bana listeyi o vermisti.Iyi bir diyetisyene de gidecek gücüm yok su anda.
Diyet için motive de olamıyorum. Rüyalarımda bile tatli goruyorum.Sabah kahvaltıya kosarak kalkıyorum bu aralar.Ama vücudumu da sevmiyorum.
Ne yapabilirim bu aralar?

Radmin

Kadınca Konular
Yönetici
Bence en önemlisi denenmiş ekmeği minimuma indirerek başlamak, doymadan kalkmak bunlar ilk etapta başarılırsa gerisi geliyor. ve tabiiki yürüyüş...

esilamare

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Tabiki verilebilir öncelikle motive olarak ve kendinize bir diyet programı ile veremeyeceğiniz kilo yoktur.

xxlmnop

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba, eğer kendi vücudunun gereksinimlerinin farkındaysan evet verilir bence ama kendini iyi kontrol ediyor olman lazım. Ben internetten aralıklı oruç araştırarak başlamıştım. Zaten uygulaması kolay, günde 2 öğün ana yemek yiyorsun akşam yemeğinden kahvaltıya kadar 16 saat hiç kalori almıyorsun, ama kahve çay su içebilirsin hep. Öğünlerde her istediğini yiyebilirsin, öğün arası da normalde tokluk penceresi olarak geçiyor yine yemek yiyebilirsin ama ben yememiştim ve hızlı kilo vermiştim. Bir araştır derim, uygulaması baya kolay :)

Buket Türk

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bunun için ilk önce kendinizi bilmeniz gerekiyor. Ne yiyip içeceğinizi ya da kendinize ne kadar hakim olabileceğinizi biliyorsanız uzun vadede diyetisyene gerek kalmadan gayet güzel kilo verebilirsin.

Üst Alt