Yardım Etkisinde kaldığım rüyayı yorumlar mısınız

Siyahincii

Üye
Kayıtlı Üye
Nemli ağaçların arasında bir ormanda tek başıma koşuyordum. Üzerimde siyah uzun bir elbise var. İlerideki ağacın üzerinde değişik şekillerde bir şeyler görüyorum. Ne olduğuna tam olarak anlam veremiyorum. Oraya vardığımda sol taraftan biri çıkıyor karşıma ağacın üstündekileri toplayıp bana uzatıyor. Elime aldığımda onların çiçek olduğunu farkediyorum. Birden o kişi kayboluyor ve üzerimdeki elbise beyaz renge dönüşüyor. Avucumdaki çiçeklerin kokusu kaplıyor her tarafı. Uyandığımda çok susamıştım. Kaç saat oldu hala etkisindeyim

Rüya yorumlarınızı bekliyorum

melodika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Rüyalar genel olarak hayra yorulmalıdır. bu rüya bence güzel bir geleceğe işaret ediyor . beyaz bir elbise temiz bir kalbi işaret ediyor. Bir görünüp bir kaybolan kişilere dikkat et diyor :D

Siyahincii

Üye
Kayıtlı Üye
Ay öyle mi dersiniiiizzz uzun zamandır beklediğim bir şey var umarım güzel haberler yakında gelir çooookk teşekkür ederim gece gece mutlu ettiniz beni
Rüyalar genel olarak hayra yorulmalıdır. bu rüya bence güzel bir geleceğe işaret ediyor . beyaz bir elbise temiz bir kalbi işaret ediyor. Bir görünüp bir kaybolan kişilere dikkat et diyor :D

Üst Alt