FERTİJİN TÜP BEBEK MERKEZİ - SEVAL TAŞDEMİR HASTALARI

beckygoodgirl

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Selam kızlar, nerden başlasam bilmiyorum çok uzun uzadıya yazmadan size bir konuda danışmak istiyorum. 4 yıldır süren mutlu bir evliliğim var, ancak doğal yollarla çocuk sahibi olamıyoruz.. Çevremizde bu konuyu şimdilik bilen yok, çnükü zaten bizim içinde yeni birşey.. İnternette araştırırken çok yerde Fertijin ve Seval Hanımın hastalarının yorumlarıyla karşılaştım sıkça. Kendisini tesadüfen bir sabah Zahide Yetiş'in programında da görmüştüm, acaba tesadüf mü bir işaret mi bilemiyorum... Her ne ise. burada bu konuda ayrı bir başlık açıp herkesin kendi deneyimlerini yazmasını istedim, hem tanışıp kaynaşır hemde dertleşiriz diyerekten.. Çünkü dediğim gibi bilen eden yok, yani öyle. Sizden fikir ve destek bekliyorum, şimdiden yalnız olmadığımı biliyorum, çok da teşekkür ediyorum

harleyquinn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Canım merhaba, öncelikle durumunu anlıyorum, zor bir süreç ama seçtiğin doktora göre inan değişiyor durum. Ben daha önce 2 farklı yerde 2 denemem oldu. Birincide sürekliii ama sürekli doktorum değişti, yani takibi zorlaştırdı, beni gerdi bu durum çok ama çok kötü deneyimdi. Diğerinde de doktorum aşırı ilgisiz, savruk çalışan biriydi. Zaten hastane bilinen bir yerdi, çok hastası vardı ve açıkcası para umurlarındaydı artık bunu hissettiriyordu size açık açık. Ama Fertijinde gördüğüm ilgi, sıcaklık, disipline hiçbir yerde rastlamadım Zaten tedavimde büyük ihtimalle inanıyorumki bu yüzden olumlu sonuçlandı :) Yani özetle için rahat rahat git, hiç pişman olmazsın.

Üst Alt