Geri sayim baslasin if yontemi ile

Çakıl

Kayıtlı Üye
Yine bir tatil donemi yine bir dönüşüm hayali

Hep bir sihirli değneğim olsun isterdim bir sabah kalksam ve eski kilomda uyanmış olsam herşey bir rüya olsa...10 yıldır bu hayalin içindeyim hiçbirşeyin değişmediğini anladığım için kolları sıvadım köprüden önce son çıkıştayım. Ruhum 20 yaşındayken görüntümün 50 yaşında olmasını istemiyorum hele de fit ve çok dikķat eden bir eşe sahipken bu asla olmamalı kendimi annesi gibi hissetmek istemiyorum. O hayran bakışlarını kaybetmek istemem ama şuan ki görüntüm çok da hayranlık uyandırmıyor doğrusu bunun farkındayım ozaman ne yapıyorum yola koyuluyorum
diyet-motivasyonu-85469-8082018145347.png

Çakıl

Kayıtlı Üye
Guzel bir başlangıç yaptığımı düşünüyorum

Yağmur altında 10 000 adim tamamlandı bu ana hedef hergun mutlaka yapılacak

2. Hedef bisiklete binmeye calisacagim

3. Hedef kendine diet tabak yaptım hem de ramazan da mutluyum

Çakıl

Kayıtlı Üye
Menü

Sahur o saatlerde kararlılık göstermemiştim biraz hatalı seçim oldu

2 dilim çavdar ekmeğinin arasında 50 gr salam yanına çay

Iftar
3 tane köfte
Roka salatası
1 kase dereotlu yoğurt
2 dilim turp
20 gr ekmek
100 gr yedigün tadımlık canim coook şeker istedi cars ya kadar vücudu alıştırma donemi
Su içmeye başlıyorum hedef 2 litre şimdilik

Çakıl

Kayıtlı Üye
20190610_221846.jpg

Planım hazır ben hazırım 91.4 ile başladigim serüvenim çok daha önce güzel sonuçlanacak eminim

Çakıl

Kayıtlı Üye
Okuduğum ve başarılı olduğunu düşündüğüm bazı sayfaları paylaşacağım sistemi daha iyi anlayabilmek adına

Çakıl

Kayıtlı Üye
Güne hafif uyanmak gibisi yok kendimi iyi hissetmemi sağlıyor.
Gün boyu masa başındayım toplamda 2000 adımı geçemiyorum bile Vücut hantal kalıyor ve bir süre sonra ağrılarım oluyor akşamları küçük adımlarla hareket etmeye başladım ilk zamanlar 4000 adim.atmak bile beni yorarkeen şuan günlük en az 6000 adımı tamamlıyorum ve üstüne 1 saat kondisyon bisikleti ile 20 km yol gidiyorum. Gece yorulmuş olarak uyuyorum ve zihnim tamamen işten arınmış oluyor. Uykumda yapacağım bütün hesaplaşmaları yürürken düşünerek yaptığım için huzurlu ve sakin uyuyorum. Yürümek zamanla insani sakinlestiriyor.

Çakıl

Kayıtlı Üye
@MeVa yediklerimi ve gün içi yaptıklarımi paylasacagim burdan da bakabilirsin paylastigin sayfaları okuyabilirsin takıldıgım şeyleri yaz ben de uzman değilim ama deniyorum sonucları güzel oluyor

MeVa

"Onlar Adamdı"
Kategori Moderatörü
@MeVa yediklerimi ve gün içi yaptıklarımi paylasacagim burdan da bakabilirsin paylastigin sayfaları okuyabilirsin takıldıgım şeyleri yaz ben de uzman değilim ama deniyorum sonucları güzel oluyor
Aksi gibi 6dan beri uyumadım :70: ama 13e ne kaldı şurada sulu oruç gibi

Çakıl

Kayıtlı Üye
Aksi gibi 6dan beri uyumadım :70: ama 13e ne kaldı şurada sulu oruç gibi
Kesinlikle bir süre sonra alışıyorsun ve kendiliğinden istemiyorsun ama yeme öğünlerinde gerekli yemekleri yemeyi unutma protein karbon mutlaka dengeli ve sağlıklı yemelisin yarın öğlen e kilonu.merak ediyorum

Üst Alt