Geri sayim baslasin if yontemi ile

Çakıl

Kayıtlı Üye
16.00
2 tane altın başak 1 kupa çay

19.00
1 çavdarlı ekmekle tost
Domates salatalık biber
1 bardak ayran

20.30
1 dilim karpuz
10 tane yer fıstığı

Su 2 litre

Ausencia

Kayıtlı Üye
13.00 ilk ogunum
1 dilim tam buğday ekmegi ile 25 gr
Ekli dosyayı görüntüle 523
6 yemek kaşığı sebze içinde et ama sanirim etler az oldu
16.00
2 tane altın başak 1 kupa çay

19.00
1 çavdarlı ekmekle tost
Domates salatalık biber
1 bardak ayran

20.30
1 dilim karpuz
10 tane yer fıstığı

Su 2 litre
çakılım ilk öğünün yemeğin nefis duruyor da ... hani ekmekle bir tabak yemek mantığını doğru bulamıyorum asla .
çünkü yanında yiyeceğin bol yeşil bir salata ve bir kase yoğurt sana kilo yapmayağı gibi acıkmanı de geciktirecek . neden yoklar ?

umarım işe yarar , 2 hafta sonunda şahane kilo verdirir sana yağdan .

Çakıl

Kayıtlı Üye
çakılım ilk öğünün yemeğin nefis duruyor da ... hani ekmekle bir tabak yemek mantığını doğru bulamıyorum asla .
çünkü yanında yiyeceğin bol yeşil bir salata ve bir kase yoğurt sana kilo yapmayağı gibi acıkmanı de geciktirecek . neden yoklar ?

umarım işe yarar , 2 hafta sonunda şahane kilo verdirir sana yağdan .
Onu ben de bilmiyorum 6 yemek kaşığı sebze diyor geçen gün bir programda Dietisyen salataya yağ koyarsanız 1 tabak sebze yemegi yemiş olursunuz dedi belki o mantikla emin degilim israrci oldugu sey hep proteinin tamami alinacak demesi o onemli dedi. Bugün hiç açlık çekmedim sanirim alışıyorum normalde bu yemek bana az geliyordu.bide yoğun şekilde su ve soda içmeye ihtiyaç duyuyorum. Su miktarım kendiliğinden arttı o da dikkatimi çekti . Eskiye oranla çok terler oldum bu da iyibiseymis vücutta yağ yakımını gösterirmiş isim çok arttı. 29 'daki tartı sonucunu acaip merak ediyorum öyle böyle değil

Çakıl

Kayıtlı Üye
Bugün protein alamadım çok içim yandı sanirim su bile kar etmedi
IMG-20190619-WA0012.jpeg

Bol domates le pişen yaşıl fasulye yanına 2 dilim ekmek mis gibi rahat da ettim

Çakıl

Kayıtlı Üye
Sabah ne alaka anlamadim ama kıymalı börek hayali ile uyandım. Canım öyle bir istedi ki ama türk kahvemi içip saatin 13.00 olmasını bekliyorum. Hayatımdan kalorili yiyecekleri çıkardığımdan beri kendimi biraz hüzünlü hissediyorum sanki yiyeceğin yerine koyacak keyifli birşeyler bulamadım. Hüzünluyum sanki içimden bir cenaze kalkıyor gi i . Sanirim yağlarımın cenaze merasimi

MeVa

Kayıtlı Üye
Sabah ne alaka anlamadim ama kıymalı börek hayali ile uyandım. Canım öyle bir istedi ki ama türk kahvemi içip saatin 13.00 olmasını bekliyorum. Hayatımdan kalorili yiyecekleri çıkardığımdan beri kendimi biraz hüzünlü hissediyorum sanki yiyeceğin yerine koyacak keyifli birşeyler bulamadım. Hüzünluyum sanki içimden bir cenaze kalkıyor gi i . Sanirim yağlarımın cenaze merasimi
Çakıl ya hahahha bu esprili yaklaşımın harika bulalım dans edelim oda keyifli bişey ♥

Üst Alt