Yardım Güneş kremi ve bronzlaştırıcı krem önerilerinizi bekliyorum

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Selamlar,
1DD66FF8-DD03-4201-9683-FE2C1446C54D.jpeg
034060A9-50BE-41ED-93BA-7A53A4B9AF73.jpeg
Kızlar neredeyse yaz geldi :kf130::kf130::kf130:
En üst katta oturuyoruz ve evimizin etrafı açılır kapanır geniş bir terası var. Yıllar önce orta boy şişme havuz almıştık. Güneşin tadını her şey düzelene kadar terasımdan çıkartmak istiyorum. Beyaz tenliyim ve güneşe karşı hassasım hemen kızarıyorum. Güneş kremi ve bronzlaştırıcı krem/sprey önerileriniz var mı?

Siyahincii

Üye
Kayıtlı Üye
İyi akşamlar, bronzlaştırıcı olarak ''Bioderma Photoderm Bronz Brume Dry Oil SBF 50+'' ve güneş kremi olarak da ''Chanel's Sublimage La Protection UV''yi öneririm @dolunay

melodika

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Çok şanslısın valla :D ben de evlenince öyle bir evde oturmak isterim. sana tavsiyem yüksek faktörlü iyi bir markanın güneş kremi kullanman. -"Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense" diye bir marka var bir araştır istersen epey etkili hassas citler için. bir de "La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+" diye bir krem var diğerine göre daha ucuz bu da 50 faktör işe yarayacaktır.

Bronzlaştırıcı için de vazelin öneriyorum hem de cildi nemlendiriyor ve besliyor

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Çok şanslısın valla :D ben de evlenince öyle bir evde oturmak isterim. sana tavsiyem yüksek faktörlü iyi bir markanın güneş kremi kullanman. -"Kiehl's Ultra Light Daily UV Defense" diye bir marka var bir araştır istersen epey etkili hassas citler için. bir de "La Roche-Posay Anthelios Ultra SPF50+" diye bir krem var diğerine göre daha ucuz bu da 50 faktör işe yarayacaktır.

Bronzlaştırıcı için de vazelin öneriyorum hem de cildi nemlendiriyor ve besliyor
Hahahah evin terasında güneşlenmek zorunda kalmak şans mı koronavirüs etkisi mi bilemedim :70::70::70::70:sağol canım

Üst Alt