1. Merhaba, sitemize ÜCRETSİZ üye olarak yorumlar ile katkıda bulunabilir veya aklınıza takılan soruları sorabilirsiniz. Ücretsiz üye olmak için tıklayın..
    Duyuruyu Kapat

Hamileyiizzzz

Konu Sahibi Masaaa tarafından 'Adım Adım Gebelik' kısmında paylaşıldı.

1. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Eveeetttttt en güzel hamişler bu forumda :135: tüm hamilleri tek başlıkta topyalalım hem yaşadığımız tecrübelerden başkaları da faydalansın hem de kendi aramızda daha rahat iletişim sağlamış oluruz.

Hadi bakalım ananaslar mercimekler fasulyelerin minnoş anneleri bekleniyorsunuz:bebek::bebek:

@D3S1R3
    @Hepfit
    @111Zeyno23

Ausencia, melegim22, Hepfit ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  2. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    @Radmin rica etsem hamile olanlar için doğum takvimi ekler misiniz imza gibi

MeVa bunu beğendi.
  3. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    İlk hikaye benden gelsin o vakit:melek:

Zorlu bir hamilelik evresi geçirdim ve şükür şu an 32+4 haftalık hamileyim :150:
    İlk hamile olduğumu öğrendiğimde bebeğim daha 2 haftalık falandı çünkü annesi dayanamadı durmadan test yapıyordu:143: kalp atışlarını ilk duyduğumda tansiyonum 10-15 olmuştu acil gözlem odasına aldılar. Heyecandan çıldırabilirdim artık içimde 2 kalp vardı atan.... Ne büyük mucize:145: aksiliklerimiz çok oldu tabiki korkularımız endişhelerimşz hiç bitmedi hala da devam etmekte. İlk lekelenmem olduğunda ağlama krizine girdim panik atağı tuttu Dr tekrar kalp atışlarını dinletene kadar 1 hafta 10 gün kımıldamadan yattım ve o gün bugündür hala yatıyorum:143: bebeğim biraz aşağıda olduğundan yürüdüğümde direk baskı yapıyor ama olsun o iyi olsun da sıkıntı yok :138:
    Sonraki sıkıntımız stresimiz organ taramasında yani detaylı ultrason da çıktı. Doktor çok önemli arkadaşlar gideceğiniz doktor ve doktorun yaklaşımı herşey den önemli. İkili testi iz çok çok güzel çıkmıştı nerdeyse risk yok denecek kadar azdı. Ama detaylı ultrason da Dr bebeğin beyninde 2 tarafta kist var ve herşeye hazırlıklı olun demesiyle dünyamız resmen yıkıldı. Ağlamaktan ve birbirimize iyi görünmeye çalışmaktan başka çaremiz yoktu. Eşimin yanında kendi doktoru a gidene kadar ağlamadım sonra krize girdim. 3 ayrı doktora gittik içimiz rahat etsin diye. Bakın arkadaşlar eğer ikili taramanız güzel çıktıysa ve organ taramasında da Bi problem yoksa bu gibi bulgular zamanla geçiyormuş onu öğrendik. Bebeğin down sendromlu olduğunu söyleyebilmeleri için ikili tarama ya ısıra organlarda sıkıntı olmalıymış. İkili tarama iyi ise 2 adet oranda problem olmalıymış. Aksi durumda onlar çok küçük olduğu için toparlıyorlar şükür. Doktorun söylediği gibi 26. Haftada iki kistimiz de geçti şükür. Şimdi gayet İyiyiz uykusuz geceler mide yanmaları ama olsun hep uykusuz kalayım da ona bişey olmasın....
    Şimdi kavuşmama az kaldı kızımla.... Heyecan stres korku dolu bir maratonda ilerlemeye devam:139:
    İsteyen herkes içinde annelik duygusunu barındıran herkes yaşasın inşallah bu duyguyu:150:

Ausencia, Tevafuk ve MeVa bunu beğendi.
  4. Radmin

Radmin Yönetici Administrator Onur Paşa

Ödül Puanları:
    0
    Daha önce istenmişti. Düzenlemesi yapılıyor, biraz teferruatlı olduğu için zaman alıyor.

Tevafuk, MeVa ve Masaaa bunu beğendi.
  5. Tevafuk

Tevafuk Yönetici Forum Fenomen

Ödül Puanları:
    0
    Canım ne güzel düşünmüssun yerim seni :melek:

Masaaa bunu beğendi.
  6. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    :kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler::kalpler:

7. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Bişey daha istesem :283:
    Bi de alışveriş sayfası oluştursak ordan özellikle bebek için indirim ve tavsiye oluştursak güzel olmaz mı

8. Radmin

Radmin Yönetici Administrator Onur Paşa

Ödül Puanları:
    0
    Alışveriş kategorisi mi istiyorsunuz? 2'el sıfır ürün tavsiye satış vb.. bunun gibi mi yani?

Masaaa bunu beğendi.
  9. MeVa

MeVa Yönetici Forum Fenomen

Ödül Puanları:
    0
    İnşaAllah canım :) Biraz sıkıntılı bir süreç olmuş ama Allah'ın izniyle herşey çok güzel olacak

Masaaa bunu beğendi.
  10. Masaaa

Masaaa Kayıtlı Üye

Ödül Puanları:
    0
    Aynen bu şekilde

1. Bu site çerez kullanmaktadır. Siteyi kullanmaya devam etmeniz halinde çerez kullanımı ile ilgili site koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
    Duyuruyu Kapat