Hangi tür gıdalarla beslenmemizi değiştirebiliriz?

bilgehanim

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba arkadaşlar ben ne kadar doğal besleniyorum desemde hangi gıdalar kaliteli hangi gıdalar kalitesiz pek ayırt edemiyorum. Son dönemlerde de zamansız çıkan meyve sebze gibi ürünleri görünce iyice tedirgin oldum. Sağlıklı bir yaşam için kendimi hangi gıdalarla beslemeliyim bilemedim. Bu konuda benim gibi düşünen ve çözüm üreten var mı?

özge

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhaba o kadar haklısın ki artık organik bireyler bulmak için büyük bir caba içerisine girmek zorunda kalıyoruz. Ben meyve ve sebzeyi ancak köye gittiğimde yediğimi anlıyorum. Bu yüzden de genelde ben besinlerde ki vitaminleri vücuduma takviye etmek için kyanin sağlık üçgeni olan ürünleriyle gıda takviyesi olarak kullanıyorum. Vücut fonksiyonlarımın eskiye nazaran daha iyi olduğunu görüyorum ama tabi ki tedavi amaçlı değil takviye amaçlı kullandıyorum zaten. Aklında olsun suanda kyani Nitro Nutrition elçisi olanlara sağlık üçgenini de içeren ürünleriyle mark macdonald ile sağlıklı bir 21 gün programı hazırladı. ödemin tehlikelerinden ve enflamasyon oluşturan yiyeceklerden uzak duracağız ben 21 gün boyunca kendimi sağlıklı beslenmeye bu şekilde alıştıracağım.

Üst Alt