Hanımlar eve maddi olarak katkınız oluyor mu ne yapıyorsunuz?

emine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
ben eve katkı sağlayabileceğim işler arıyorum da neler yapabilirim ki… işe gir diyecekler varsa boşuna demesin çünkü çocuğum var ve bırakacak kimsem yok

kızılkadın

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
ben eve katkı sağlayabileceğim işler arıyorum da neler yapabilirim ki… işe gir diyecekler varsa boşuna demesin çünkü çocuğum var ve bırakacak kimsem yok
network marketing yapabilirsin canım. Aklına hemen katalogdan ruj muj şeyleri gelmesin ondan kazanan kazandı artık. Devir multivitiamin devri ben bunu yeni keşfettim ama yeni olmama rağmen kazanç sağlamaya başladım çünkü kyaninin gıda takviyeleri çok iyi doktorlar da kullanıp tavsiye ediyormuş hatta bazen görüyorum insanlar nerden alabiliriz diye soruyorlar müşteri ayağına bile gelebiliyor böyle ev hanımıyım çevrem yok diye dert etmeyin hiç

Neclay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Özellikle bu pandemi döneminde çocuklu bir kadın olarak senin için çalışmak hem çok zor hemde çok tehlikeli ve gerçekten evden günlük işlerini hallederkende para kazanabilirsin nutralis isimli bir network şirketinde bende çalışmaya başladım. Güzel gelirleri var devir artık ruj satma devri değil. Doğal içerikli çok güzel ürünleri de var sana da tavsiye ederim. Ekip arkadaşımız olmak istersen eğer kesinlikle yardımcı olurum instagram: neclaaylmz

Üst Alt