Havaalanı Transfer İşi Shuttle Transfer

songulasilbay

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
20 Haz 2020
Mesajlar
15
Havaalanı transfer işi (shuttle transfer işi), havayolu ile kente gelen veya şehir dışına çıkacak olup da havalimanına gitmesi gereken yolcuların ulaşım ihtiyaçlarının karşılanması olup, binek otomobiller ile veya daha sık olarak panelvan tipi araçlar ile yapılmaktadır. Antalya havaalanı transfer işi uluslararası bir hizmet ağına sahip olması gereken, kapsamlı bir faaliyettir. Dijital sektöre uyarlamasıysa, Ece Transfer gibi profesyonel yazılım şirketleri tarafından yapılmaktadır.
Shuttle Transfer
Shuttle transferde aynı güzergâhta bulunan insanlar toplu taşıma araçlarında taşınır ve evlerine bırakılırlar. Yani uçaktan inip havalimanının çıkışına geldiğinizde “Antalya’ya giden bu araç mı? Kaçta kalkıyor?” gibi sorular sorduktan sonra binip evinize gittiğiniz araç, shuttle transferi aracıdır. Shuttle transferi, çoklu yolcu taşıma prensibine sahip olduğundan uzun süreli ve yorucudur.
Havaalanı Shuttle Hizmeti Nereden Alınabilir
Ulaşımın zorluğu nedeniyle evden havaalanına havaalanından evinize ya da otelinize konforlu bir şekilde gitmek, uzun yolculuklardan sonra adeta işkence gibi sayılmaktadır. Uçağa kadar olan ulaşımınızı kolaylaştırmak için çalışıyoruz. Evinizden alıyoruz, güvenli bir şekilde havalimanına götürüyoruz.
Havaalanına gitmek isteyen birden çok kişi bir araya geldiği zaman ulaşım maliyeti düşmektedir ve kişi başı fiyat uygun olmaktadır. Shuttle, paylaşımlı transfer ya da havaalanı servisi gibi farklı isimlendirmelere sahip olan bu süreçte, havaalanına transfer terimi en çok kullanılan adlandırmadır.
Ulaşımı başkalarıyla paylaşmak istemiyorsanız ya da ailenizle birlikte özel araçta gitmek istiyorsanız, transfer hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt