İpek Yüz Kesesi

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
Merhabalar :243:

Geçen gün arkadaşlarım konulurken ilk kez duyduğum bir şey var: İpek yüz kesesi.

Öve öve bitiremediler.. Merak ettim araştırdım.. İnternette de epey olumlu bahsediyorlar..

ürün şu:
y1.png
y2.png

duşta cilt iyice yumuşayınca, duştan çıkmaya yakın 1-2 dk masajla fazla bastırmadan yüze uygulayın diyorlar.. doğal peeling etkisi yapıp, cildi inanılmaz pürüzsüz ve yumuşak yapıyormuş..

Rossmann'dan aldım ben 1 tane.. 4 tl idi fiyatı, epey uygun..

bir de gittim watsons'dan aldım (sonuçta neden 1 tane alıp kalayım ki, elbet birkaç adet alacağım. neden? çünkü parayı yok yere harcamak:248:)

Deneyeceğim bakalım duşa girince.. :265:

Bildiririm size nasıl etkisi oldu..

Sizden de deneyen var ise yorumlarınız faydalı olacaktır..

MeVa

"La Tahzen.."
Kayıtlı Üye

Geçen gün arkadaşlarım konulurken ilk kez duyduğum bir şey var: İpek yüz kesesi.

Öve öve bitiremediler.. Merak ettim araştırdım.. İnternette de epey olumlu bahsediyorlar..

ürün şu: Ekli dosyayı görüntüle 58 Ekli dosyayı görüntüle 59

duşta cilt iyice yumuşayınca, duştan çıkmaya yakın 1-2 dk masajla fazla bastırmadan yüze uygulayın diyorlar.. doğal peeling etkisi yapıp, cildi inanılmaz pürüzsüz ve yumuşak yapıyormuş..

bir de gittim watsons'dan aldım (sonuçta neden 1 tane alıp kalayım ki, elbet birkaç adet alacağım. neden? çünkü parayı yok yere harcamak:248:)

İpek değil ama bildiğimiz hamam kesesiyle anam 40 yıldır keseler heryerini bide acı badem sütü sürer yüzüne sonuç; saçlar beyazlamasa yaşını bilen olmuyor :)

Çakıl

Hedef 75 kilo 81.2
Kayıtlı Üye

ürün şu: Ekli dosyayı görüntüle 58 Ekli dosyayı görüntüle 59

Merak ettim ben de ölü hücreler de giderse super olacaktir

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
İpek değil ama bildiğimiz hamam kesesiyle anam 40 yıldır keseler heryerini bide acı badem sütü sürer yüzüne sonuç; saçlar beyazlamasa yaşını bilen olmuyor :)
kesenin her türlüsü mütüş :135:
para tuzağı bunlar hep:271:
kız 4 tl bir şey zaten :265:
Merak ettim ben de ölü hücreler de giderse super olacaktir
ben denedim.. tam duştan çıkmadan, yüzün su ve buharla iyice yumuşadığında yağpıyosun.. gidiyor sanırım ya.. pamuk gibiydi yüzüm duştan sonra.. ben şimdilik çok sevdim :291:

Arimaya

Forum Ustası
Kayıtlı Üye
kesenin her türlüsü mütüş :135:

kız 4 tl bir şey zaten :265:
ben denedim.. tam duştan çıkmadan, yüzün su ve buharla iyice yumuşadığında yağpıyosun.. gidiyor sanırım ya.. pamuk gibiydi yüzüm duştan sonra.. ben şimdilik çok sevdim :291:
Siyah notalara da cozümün var mi miucuummm.bende alayım keseden

floweroflife

Forum Demirbaşı
Kayıtlı Üye
Ben bunu senelerdir kullanıyorum..
Yalnız size bir tavsiye, çok bastırmayın, cildi tahriş edebiliyor
:)
Ben her duştan sonra yapmıyorum, haftada bir yapıyorum, çok sık yaparsam Baya tahriş oluyor..
(Benim cildim çok çok hassas ve makyaj yapmıyorum, pudra, fondöten falan kullananlar daha sık yapabilir, mis gibi tertemiz yapıyor cildi)
Bir de ben yaptıktan sonra nemlendiricime azıcık bephanthene de karıştırıp sürüyorum..

Son düzenleme:

Kajupi

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
Evet kese prüzsüz bir his veriyor cilde. Ama kızların dediği gibi aman çok bastıra bastıra yapmayn hele dudak kenarı ve burun kenarlarna sızım sızım sızlatır.

Miu

! sorry not sorry !
Kayıtlı Üye
Siyah notalara da cozümün var mi miucuummm.bende alayım keseden
kuzum uzun süre kullananlar siyah noktalara da etki ettiğini söylüyor.. ben daha 1-2 kez kullandım.. siyah nokta da çok yok.. ama bence etkilidir.. al bence . ucuz zaten çok. denemeye değer

Üst Alt