Kadınlarda Orgazm Sorunu Nasıl Aşılır?

Merve Keskin

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
3 Ocak 2020
Mesajlar
19
merhaba herkese. Size bir sorunumdan bahsetmek istiyorum, belki benimle aynı sorunu yaşayan insanlar vardır. Eşimle cinsel ilişki sırasında orgazm yaşayamıyorum. Bunu eşime söylediğim ve bunun üzerine ne yapılabilir diye araştırdık. Penis halkasını bulduk ve denedik. Gerçekten işe yarıyor. Aynı sorunu yaşayanlar için belki faydalı olabilir. Sizin için araştırdım, keyifli okumalar...

Kadınlar bazı durumlarda orgazm olamaz. Orgazm olamamanın bir kaç nedeni olmakla birlikte büyük çoğunluğunu yeni evlilik döneminde olan kişiler oluşturur. Evlilik öncesi cinsel tecrübe yaşamamış kadınlardaki ilk gece korkusu orgazm olamama nedenlerinden biridir. Aynı zamanda kokulu akıntılar, tiksinme duygusu da orgazm olmayı engelleyen sebeplerdendir. Orgazm olmayı engelleyen bir diğer sebep de etkili bir korunma yöntemi kullanmamaktır. Kadınlar hamile kalma korkusu ve kaygısı ile orgazm olamayabilirler. İleri yaşlarda orgazm olamama nedenlerine vücuttaki östrojenin azalmasına neden olan menopoz da eklenir. Ancak bununla birlikte gebelik tehlikesi ortadan kalktığı için libido artışı da gelişebilir. Vajinal kuruluk ve ağrı da kadınlarda orgazm sorunlarına yol açar.
Erken boşalma çoğunlukla erkeklerde görülen bir cinsel problemdir. Erken boşalma tanım olarak eşin cinsel doyuma ulaşmasından önce oluşan ejakülasyon olarak tanımlanabilir. Erken boşalma en çok ilk kez cinsellik ile tanışan erkeklerde görülür. İleriki dönemlerde erken boşalma sorunu çözülebilir ya da devam edebilir. Devam eden süreçte erken boşalma genellikle gerginlik, stres ve seyrek cinsel ilişki sonucu geçici ve ikincil bir sorun olarak ortaya çıkar.

penis halkası, gerçek halkalardan ve farklı modelleri ile güncellenmiş ereksiyon aletidir. Penislerde kullanılan bu halka türleri ise cinsel ilişkinin daha uzun süreli olmasını sağlamaktadır. İki farklı şekilde kullanabilmeniz mümkündür. Titreşimli ve titreşimsiz halka olarak ikiye ayrılır ve farklı amaçlarda kullanılır.

Çiftlerin ilişki sürelerini uzatacak ve özellikle erkeklerin uzun süre sert kalamama sorununu ortadan kaldıracak olan penis halkası sayesinde yaşadığınız sorunlardan kurtulabileceksiniz.

Cinsel ilişkiye giren bireylerin zevk almakta zorlandığı anlarda kullanılan penis halkası , cinsel hormonları etkileyerek alacağınız hazzı fazlasıyla arttırmaktadır. Bir ilişkide kullanılan halka, gireceğiniz farklı ilişkiden önce iyice temizlenmelidir. İlk ilişkide yaşadıklarınızla kirlenir bol su ve sabun aracılığı ile iyice dezenfekte edilerek diğer ilişki sırasında kullanılmalıdır. Aksi halde karşı taraf ya da siz hastalık kapma problemleriyle uğraşabilirsiniz.

Penis Halkası kullanımının bir diğer avantajı ;Cinsel ilişki esnasında ya da mastürbasyon sırasında penislerin uzun süre sert kalmasına yardımcı Özellikle oldukça kısa süreler içerisinde penisteki sertleşmeyi kaybeden erkekler tarafından tercih edilen bu yöntem sayesinde daha uzun süreler penisin sert kalması sağlanabilmektedir. Oldukça kolay bir şekilde uygulanabilecek ve ilişkilerinizde olumlu dönüşler alabileceğiniz bu uygulama ile birlikte sağlıklı ve mutlu edecek bir cinsel hayata sahip olabileceksiniz. DİP NOT:kullanmışlığım var titreşimli penis halkası eşimede aşırı haz vermişti öneririm .
 
Üst Alt