kadınların işini kolaylaştıracak bilgiler

Denizdemir

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba, ben bir otomobil firmasında idari müdür olarak çalışıyorum. Güncel iş hayatımda genelde sabah 9 akşam mesaisiyle 7-8 arası çalışıyorum.genelde takım elbiselerimi ve bazen günlük kıyafetlerimi kendim yıkayıp ütülemek yerine kuru temizleme ye götürüyorum. yoğunluğumdan ötürü ev işleri ve özel hayatıma pek zaman ayıramıyorum. fakat şehir dışı seyahatlerimin yoğunlaşması nedeniyle kıyafetlerimi alma ve bırakmayı da aksatmaya başladım.

bikaç ay öncesine kadar eve haftada 2 gelen yardımcı kadın vardı fakat özel sebeplerinden ötürü memleketine dönmesi gerekti. doğal olarak benide çok zor durumda bıraktı.

Çalıştığım firma yurtdışı bağlantılı olduğu için, yurtdışıyla olan toplantıların saatleride çok alakasız saatler oluyor bundan dolayı çalışmak dışında pek fazla şey yapamıyorum. ne sosyal hayat kaldı ne bişey.
Geçen gün bi arkadaşımla oturuyorduk, bayadırda görüşmemiştik sohbet sohbeti açtı. ne kadar yoğun çalıştığımdan, hiçbirşeye zamanımın olmadığından bahsediyordum. Bana artık teknoloji çok gelişti, online kuru temizleme şirketleri var, sen çağırıyosun neyin varsa gelip alıyolar sonrada evine getiriyolar dedi. ben tabii işkoliklikten sabahları aynaya bile bakmaya vakit bulamadığım için bunu bilmem imkansız gibi bişeydi. çok övdü çok bahsetti ama ben birde sizlere sormak istedim. daha önce online kuru temizleme kullanan arkadaşlar beni biraz bilgilendirebilirse çok sevinirim. memnun kaldınız mı hizlı geliyor mu vs. şimdiden çok teşekkürler iyi günler dilerim.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt