Kirpikleri 3 Günde Doğal Olarak Uzatan ve Gürleştiren Kür

defnekiroglu

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
7 Eki 2020
Mesajlar
1
Kirpikleri 3 Günde Doğal Olarak Uzatan ve Gürleştiren Kür

1397


Kirpikler kadınlar amacıyla güzelliklerini ön plana çıkarma konusu ile ilgili fazlası şeyden önemlidir. Çünkü bir kadında ilk ilgi çeken bölge genelde gözlerdir. Kirpiklerin kalın ve uzun olması gözlerin daha ilgi çekici görünmesini sağlar. Kirpikleri natural olmayan şekilde kalın ve uzun göstermek amacıyla maskara kullanılıyor olsa da, her seferinde kirpiklere maskara yapmak amacıyla vakit ve para harcamak gerekiyor. Üstelik fazlası vakit kirpiklerin kalınlığı ve uzunluğu istenildiği gibi de olmuyor. Fakat merak etmeyin, bu yazımızda kirpikleri natural ve kalıcı şekilde gürleştirmenize yardımcı olacak bir tanım paylaştık. Aşağıda detaylarını bulabileceğiniz kirpik uzatma kürünü uyguladıktan sonra elde ettiğiniz neticeleri bizimle paylaşırsanız memnun oluruz. İşte natural yolla kirpikleri kalınlaştıran kür;Malzemeler:

1-2 damla kastor yağı (Hint yağı)
1 damla taşıyıcı yağ (Bunlardan rastgele birisi olabilir; lavanta yağı, tespih ağacı yağı, kuşburnu yağı, biberiye yağı, çay ağacı yağı, üzüm çekirdeği yağı)
Temiz bir maskara çubuğu ya da kulak temizleme çubuğu
Hazırlama ve Uygulama:

Kastor yağı ile belirlediğiniz başka yağı karıştırın.
Kirpiklerinize ilgilice uygulayın.
Gece süresince bekletin.
Uygulamayı her gece yapın ve 3 gün içerisinde daha uzun, kalın ve gür kirpiklere sahip olun.


NOT: Aynı teknik ile zeytinyağı, badem yağı, argan yağı, hindistan cevizi yağı ya da jojoba yağı gibi bir taşıyıcı yağ da kullanabilirsiniz.
 
Üst Alt