kızlar acil yardım lütfen..

aşksın

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kızlar hafta sonu eşimle evlilik yıldönümüz ve evde kutlayacaz baş başa. kapalı bir bayanım . sizce ne giyeyim neler tavsiye edersiniz. çok şık tabi bunun yanında çok cekici hatta seksi gözükmek istiyorum eşime. tavsiyeleriniz nelerdir.şimdiden tşkler. ayrıca sakın yadırgamayın kapalı ama seksi felan sonuşta bayanım lütfen ..

melegim22

Onursal Üye
Kayıtlı Üye
Ayaktaki çorap işi bitirir bence :45: tabi baştaki detayıda atlamayalım lütfen
images (21).jpeg

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Öncelikle selamlar.. Bayan derken neyi kastettiniz? Cinsiyet kadın ve erkek olmak üzere ikiye ayrılır. Kadın olduğunuzu düşünerek yorumuma devam ediyorum.
Duş sonrası saçlarınıza güzel kokulu saç bakım kremi sürün ve saçlarınızı her zamankinden farklı bir model yapın. Dolabınızın bir köşesinde özel günler için sakladığınız bir elbisenizi tercih edin. Elbisenizi tamamlayıcı bir küpe ve sevdiğiniz birkaç takı kullanın. Güzel kokulu bir nemlendirici ile cildinizi nemlendirin. Abartıya kaçmayacak şekilde makyaj da yapabilirsiniz. Güzel ferah bir parfüm de sıktınız mı bence tamamdır. Umarım eşiniz de sizin düşündüğünüz gibi ince düşünür ve güzel bir gün geçirirsiniz... Nice mutlu yıllarınız olsun ilk günkü tatlı heyecanınız hiç bitmesin :40::97:

dolunay

Look up and get lost in the sky
Kayıtlı Üye
Bu arada kapalı olup olmamanız bilinçaltınızda doğuştan varolan dürtülerinizin olmadığı anlamına gelmez. Eşinize hoş görünmek istemeniz oldukça doğal, yadırganacak bir şey değil
kızlar hafta sonu eşimle evlilik yıldönümüz ve evde kutlayacaz baş başa. kapalı bir bayanım . sizce ne giyeyim neler tavsiye edersiniz. çok şık tabi bunun yanında çok cekici hatta seksi gözükmek istiyorum eşime. tavsiyeleriniz nelerdir.şimdiden tşkler. ayrıca sakın yadırgamayın kapalı ama seksi felan sonuşta bayanım lütfen ..

Üst Alt