Kolajen Takviyesi Kullanıyor musunuz ?

emine

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar Kyani HL5 sıvı ve hidrolize kolajen takviyesini kendim için dün sipariş ettim bugün geldi kullananlar çok iyi diyor ben de etkisini gördükçe yazarım size

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Emine hanım merhabalar belirli bir yaştan sonra kullanmak gerekiypr ben Urawın Lifecell Collagen omega 3 olanını kullanıyorum gayet de memnunum.

NupellSerim

Üye
Kayıtlı Üye
Emine hanım o ürünü kullanmadım ama markasına çok güvendiğim ve etkisini gayet de gördüğüm Uraw Lifecell Collageni sizlere önerebilirim özellikle 4 farklı çeşidi bulunuyor isteğinize sorununuza yönelik tercih edebilirsiniz

Blackangel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Uraw kozmetik lifecell collagen kullanıyorum oldukça memnunum bir kaç kullanımdan sonra etkisini görüyorsun bir kaç marka daha denemiştim ama hiç memnun kalmamıştım.

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar Kyani HL5 sıvı ve hidrolize kolajen takviyesini kendim için dün sipariş ettim bugün geldi kullananlar çok iyi diyor ben de etkisini gördükçe yazarım size
Merhabalar ben uraw kozmetikten lifecell cla kullaniyorum her akşam kullaniyorum gündüz önerdiler ama ben gece alıyorum C k güzel kesinlikle cildimde farkettim

Emel2525

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Bende tavsiyeler üstüne aldım çok güzel severek içiyorum saç dokulmem durdu ama daha cildimde bişey fark edemedim yeni diye bence

Üst Alt