Kore dizileri

edabolat

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Eyl 2020
Mesajlar
7
Crash Landing On You

1377


Dizi, bir Güney Koreli bayan ile bir Kuzey Koreli adamın arasındaki aşk hikâyesini mevzu almaktadır. Güney Kore'deki bir holdingin mirasçısı olan Yoon Se-Ri, yamaç paraşütü yapar iken sert yel sebebi ile Kuzey Kore’ye acil iniş gerçekleştirme mecburiyetinde kalır. Burada, Kuzey Koreli bir subay olan Lee Jung-Hyeok ile karşılaşır. Lee Jung-Hyeok, Yoon Se-Ri’yi koruyup gizler ve bu süreçte gönlünü Yoon Se-Ri’ye kaptırır.


Itaewon Class

1379Park Seo Ro-Yi babasıyla yaşam sürdüren içe kapanık bir gençtir. Okulun ilk günü bir çocuğa zorbalık yapan çocukla kavga eder. Ancak bu kavga ettiği çocuk babasının çalıştığı şirketin patronudur ve çocuktan özür dilemesi istenir. Seo Ro-Yi özür dilemez ve babasının işten atıldığı yetmezmiş gibi okuldan da ayrılmak mecburiyetinde kalır. Bir gün babası şüpheli bir araba kazasında hayatını kaybeder ve babasının katilini öğrenir. Ancak sebep bulunduğu şeyler yüzünden hapse girer ve çıktığında bu adaletsizlikleri yapanlara karşı savaşacaktır.


The King Eternal Monarch
1381


Dizi, iki değişik paralel dünyada geçmektedir. İnsanların aleminde serbest kalan şeytan başka bir paralel dünyaya geçiş yapmaya çalışmaktadır. Buna karşılık olarak Kore İmparatoru Lee Gon paralel dünyaya açılan kapıları kapalı tutmaya çalışır. Bir başka paralel dünyada, Güney Kore Cumhuriyeti’nde yaşam sürdüren Dedektif Jung Tae-Eul insanların ve sevdiklerinin hayatlarını korumaya çalışır.

Class of Lies
1382

Dizi, bir suç işledikten sonra hiçbir reaksiyon ile karşılaşmayan gençler ile bu işlenen suçların genç mağdurları çevresinde dönmektedir. Suçlular reaksiyon görmedikleri amacıyla mağdurlar korunamamaktadır. Bir gün, sözleşmeli bir öğretmen meydana çıkar ve bu hale göz yummaz
 

Ekli dosyalar

minetuygur

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Katılım
24 Eyl 2020
Mesajlar
4
Kore dizilerini gerçekten çok seviyorumve hepsini izledim gerçekten harikalar çok güzel bir dizi önerisi
 
Üst Alt