Kozmatik ürünleri

ayşek13

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kızlar merhaba bu tüy dökücü ürünleri kullanan varmı işe yarıyormu herhangi bi yan etkisi varmı yada kulanan varsa istenmeyen tüylerden ne kadar zamanda kurtuldu cevaplaya bilirmi acaba ?

Moderatör tarafında düzenlendi:

Ebru

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Ben kullandım,hâlâ da devam ediyorum açıkçası. Tedavi sürecini iyi takip etmeniz ve düzenlilik gerektiriyor. Kıl köklerine bağlı olarak süreçler değişebiliyor. Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum dökülme konusunda zaten etkili azaltma yolunda da ilerleme kaydettim diyebilirim. Denemenizi tavsiye ederim.

busrag

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlarçok merak ettiğim sıkılaştırıcı duş jeli ürünü var sizce kullanılmalı mı? ne kadar güvenilir tavsiyeniz nelerdir?teşekkürler

Moderatör tarafında düzenlendi:

Duyguaka

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhabalar.
Ben kullandım,hâlâ da devam ediyorum açıkçası. Tedavi sürecini iyi takip etmeniz ve düzenlilik gerektiriyor. Kıl köklerine bağlı olarak süreçler değişebiliyor. Ben yaklaşık 3 aydır kullanıyorum dökülme konusunda zaten etkili azaltma yolunda da ilerleme kaydettim diyebilirim. Denemenizi tavsiye ederim.
Merhaba bende uraw kozmetikten tüy dökücü aldım ve aktif kullanıcısıyım muhteşem bir ürün gerçekden özellikle biz çalışan bayanlar için pratik ve sonucu muhteşem

Gizem Saygın

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Merhaba bende kullandım ürün cok kısa sürede etkisini gösteriyor diğer tüy dökücülerden farkı acısız sadece cok az sürede kalın olan tüylerimi ortadan kaldırdı tüylerimde azalma oldu gayet etkili ürünmüş teşekkürler Uraw Kozmetik.

kübrademir1

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
merhabalar arkadaşlarçok merak ettiğim sıkılaştırıcı duş jeli ürünü var sizce kullanılmalı mı? ne kadar güvenilir tavsiyeniz nelerdir?teşekkürler
ben 1 buçuk aydır kullanıyorum gayet güzel sana da tavsiye ederim çok memnun kaldım :)

Esrabilenn34

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
kızlar merhaba bu tüy dökücü ürünleri kullanan varmı işe yarıyormu herhangi bi yan etkisi varmı yada kulanan varsa istenmeyen tüylerden ne kadar zamanda kurtuldu cevaplaya bilirmi acaba ?
Uraw Tüy Dökücü Kremi öneriyorum Ayşe Hanım tüylerimde fazlasıyla azalma gözledim..

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Urawın bir çok ürünü onaylı zaten güvenilirlik konusunda endişeniz olmasın. Ürün için ise düzenli kullanım mühim olan geri kalanı ürüne bırakın sonuç harika olacaktır

Emel

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
Ürünün herhangi bir yan etkisi yok deneyin derim etkisi ilk kullanımdan itibaren başlıyor

Üst Alt